Novy Gety Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec bibendum consequat purus quis dictum. Curabitur nulla dolor, auctor ultrices elementum sed, blandit nec tellus.

Kalendár 2019

Obdarujte seba alebo svojich blízkych kalendárom na rok 2019

Triedenie ľudí na kasty spôsobuje v Indii diskrimináciu, ktorú pociťujú už deti. Pod hranicou chudoby žije viac ako polovica populácie. Vzdelanie je kľúčom k úspechu. Jeho zabezpečením môžeme zmierniť diskrimináciu chudobných detí a tak prispieť ku zlepšeniu kvality ich životov, ako aj životov ich rodín. Aby sa nám to podarilo, rozhodli sme sa postaviť novú školu pre deti a umožniť znevýhodneným deťom prístup ku kvalitnému vzdelávaniu, ktoré by malo byť ich právom.

Celý príspevok z kalendárov  bude použitý na zriadenie tejto školy v južnej Indii. Viac sa dozviete na našej stránke v sekcii „Naše projekty“ – Škola (nielen) pre deti z ulice.  (http://www.cestadomov.sk/projekt/skola-nielen-pre-deti-z-ulice)

Kalendár  je nepredajný.  Fotografie boli nafotené v Indii rôznymi dobrovoľníkmi a boli poskytnuté bez nároku na honorár. Kalendáre boli vytlačené v Indii z režijných prostriedkov o.z. Cesta domov a dobrovoľníci ich priniesli na Slovensko.

Kalendár dostane každý, kto prispeje sumou minimálne 8 EUR.

Ako objednať kalendár:

Napíšte email na adresu:  india@cestadomov.sk

Zavolajte na číslo: 0944/166 044

Kalendáre sú veľkosti A3, visiace v dvoch formátoch – na výšku a na šírku.

V objednávke uveďte Vašu adresu, na ktorú Vám kalendár zašleme a uveďte, aký formát kalendáru (na výšku alebo na šírku) si objednávate, prípadne koľko kusov.

Príspevok zašlite na účet vo FIO banke –  IBAN: SK12 8330 0000 0021 0053 1094, BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX. Platbu označte variabilným symbolom: 201701

Následne Vám kalendár zašleme poštou na Vami uvedenú adresu, alebo dohodneme osobné doručenie.

Srdečne Vám ďakujeme.