Novy Gety Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec bibendum consequat purus quis dictum. Curabitur nulla dolor, auctor ultrices elementum sed, blandit nec tellus.

Deti, ktoré hľadajú sponzora

19 detí
1 2
Pohlavie
Ročník
Vek od do
Pavithra

Pavithra Dievča, 14 rokov

Pavitra je veľmi tiché dievča. Snaží sa študovať, no má ťažkosti so zapamätaním si učiva. Jej rodičia majú ďalšie štyri dcéry a jedného syna a snažia sa podporovať svoje deti, aby sa mohli mať v živote lepšie ako sa mali oni.

Pavithra býva na internáte. Jej obľúbeným predmetom v škole je miestny jazyk kannada. Vo voľnom čase rada spieva. Túži sa stať učiteľkou.

Aby mohla Pavithra vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje finančnú pomoc.

 

Pushpa

Pushpa Dievča, 14 rokov

Pushpa je veľmi šikovná žiačka. Je milá ku každému. Býva na internáte. Jej rodičia pracujú na svojom poli, no ona chce na sebe tvrdo pracovať, aby sa jej v živote darilo a aby žila lepšie ako jej rodičia. Pushpa má jedného brata a jednu sestru.

Pushpa sa najradšej učí anglický jazyk. Miluje spev. Túži pracovať v štátnej správe, v administratíve. Aby však mohla vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje pomoc.

 

 

Mallika

Mallika Dievča, 15 rokov

Mallika je tiché a citlivé dievča. Pochádza z chudobnej rodiny. Jej otec je roľník a mama je žena v domácnosti. Mallika má dvoch bratov.

Mallika býva na internáte. Učenie jej ide ťažšie. Napriek tomu by sa rada stala učiteľkou a pomáhala iným deťom vo vzdelávaní.

Mallika má rada kreslenie. Jej najobľúbenejším predmetom je miestny jazyk kannada. Kto sa chce stať jej dobrodincom a pomôcť jej?

Sridevi

Sridevi Dievča, 14 rokov

Sridevi je radostné dievča. Je veľmi spoločenská. Pochádza z chudobnej roľníckej rodiny. Má dvoch bratov, ktorí tiež ešte študujú.

Sridevi býva na internáte. Miluje spev. Rada sa učí anglický jazyk. Angličtinu má tak rada, že by sa rada stala učiteľkou angličtiny. Kto jej pomôže v naplnení jej sna?

Thayyamma

Thayyamma Dievča, 14 rokov

Thayyamma je pokojná a tichá. Naplno sa sústredí na štúdiá, čo sa odráža v jej dobrých výsledkoch. Má dvoch bratov a jednu sestru. Nemajú vlastnú pôdu a tak ich otec pracuje ako nádenný robotník. Mama sa stará o rodinu.

Thayyamma býva na internáte. Rada sa učí miestny jazyk kannada. Rada spieva a pomáha v záhrade. Keď vyrastie, chcela by sa stať učiteľkou. Kto jej v tom pomôže?

Vaishnavi

Vaishnavi Dievča, 15 rokov

Vaishnavi je veselé dievča. Je tichá a občas náladová. Učenie jej ide trochu ťažšie. Má jednu sestru. Ich otec sa snaží rodinu uživiť ako roľník, čo je však veľmi ťažké. Finančná situácia rodiny je zlá.

Vaishnavi býva na internáte. Jej najobľúbenejším predmetom je miestny jazyk kannada. Vo voľnom čase rada tancuje. Sníva o tom, že sa stane učiteľkou. Potrebuje však finančnú pomoc. Kto jej pomôže, aby si mohla ísť za svojim snom?

Yeshoda

Yeshoda Dievča, 14 rokov

Yeshoda je veselé dievča. Krásne spieva. Pochádza z chudobnej rodiny. Jej rodičia odišli za prácou do veľkomesta, kde pracujú ako nádenní robotníci. Majú ešte jedného syna a jednu dcéru.

Yeshoda býva na internáte. Je to veľmi dobrá študentka. Jej najobľúbenejším predmetom je miestny jazyk kannada. Jedného dňa by sa rada stala učiteľkou. Kto jej chce pomôcť, aby si mohla splniť svoj sen?

Channamma

Channamma Dievča, 15 rokov

Channamma je veľmi tiché dievča. Má problémy s učením, potrebuje pomoc, aby udržala krok s ostatnými. Jej otec je farmár a mama upratovačka. Príjem rodiny je veľmi nízky. Channamma má jedného brata a jednu sestru.

 

Channamminým obľúbeným predmetom je veda. Vo voľnom čase rada tancuje. Keď vyrastie, chce byť zdravotnou sestrou.

 

Channamma potrebuje pomoc, aby mohla pokračovať vo vzdelávaní. Kto jej pomôže?

 

Dipak

Dipak Chlapec, 12 rokov

Dipak pochádza z chudobnej rodiny. Bývajú v podnájme. Jeho otec nemá stálu prácu. Pracuje ako šofér bagra a chodí za prácou na rôzne miesta. Mama sa medzitým stará o rodinu. Majú ešte dve dcéry.

Dipak si vo voľnom čase rád kreslí. Rád sa učí miestny jazyk kannada. Keď Dipak vyrastie, chcel by sa stať policajtom. Potrebuje však finančnú pomoc.

Swathi

Swathi Dievča, 11 rokov

Swathi má dvoch bratov. Ich rodina je veľmi chudobná. Ich otec sa snaží dobre postarať o svoju rodinu. Zarába si predajom mlieka. Chodí ho predávať od domu k domu, aby čo najviac zarobil. Bývajú v podnájme. Mama je žena v domácnosti.

Swathi sa najradšej učí prírodné vedy. Keď má čas, rada si kreslí. Keď vyrastie, chcela by byť lekárkou, aby mohla pomáhať a liečiť ľudí. Kto jej chce pomôcť v naplnení si sna?

Poornima

Poornima Dievča, 11 rokov

Poornima pochádza z veľmi chudobnej rodiny. Rodičia chodia za prácou na rôzne miesta, kde pracujú ako nádenní robotníci na stavbách, čiže ich príjem je nízky. Rodičia však chcú, aby sa ich deťom dostalo dobrého vzdelania a mohli tak v živote uspieť. Poornima býva na internáte. Má jedného brata.

Najobľúbenejším školským predmetom Poornimy je anglický jazyk. Voľný čas si rada vypĺňa tancom. Jedného dňa by sa rada stala vojačkou. Kto jej pomôže v naplnení jej sna?

Renuka

Renuka Dievča, 14 rokov

Renuka je veľmi aktívna a zodpovedná. Zaujíma sa o všetky aktivity. Pochádza z veľmi chudobnej rodiny. Jej rodičia odišli za prácou do veľkomesta, kde pracujú ako nádenní robotníci. Renuka má ešte jedného brata a dve sestry.

Renuka býva na internáte. Učí sa veľmi dobre. Najradšej má anglický jazyk. Vo voľnom čase sa rada venuje tancu. Keď vyrastie, chcela by sa stať učiteľkou. Kto jej pomôže ísť si za svojim snom?

detí na stranu
Spolu 19 detí - strana 1 / 2
1 2