Novy Gety Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec bibendum consequat purus quis dictum. Curabitur nulla dolor, auctor ultrices elementum sed, blandit nec tellus.

Deti, ktoré hľadajú sponzora

16 detí
1 2
Pohlavie
Ročník
Vek od do
Sanvi

Sanvi Dievča, 3 roky

Sanvi je malé dievčatko, ktoré už nemá rodičov. Žije v sirotinci. Rada si kreslí. Do škôlky ešte nechodí. Má jedného staršieho brata a jednu staršiu sestru. Jej otec zomrel, keď mala len 3 mesiace.

Sanvi je milé, nevinné dievčatko. V sirotinci sa o ňu pekne starajú a všetky deti jej venujú veľa pozornosti, keďže je najmladšia.

Fatima

Fatima Dievča, 14 rokov

Fatima je sirota. Spolu so svojim mladším bratom žijú v sirotinci. Doteraz žila u tety, no tá ju už 2 roky neposielali do školy. Namiesto toho ju posielala pracovať. Od tohto školského roku, keď prišla bývať do sirotinca, znova začala chodiť do školy.  Tým však, že do školy dlho nechodila, je v štúdiách veľmi slabá. Jej obľúbeným predmetom je matematika. Vo voľnom čase rada beháva.

Keď raz vyrastie, chcela by sa Fatima stať právničkou. Na to však, aby mohla v štúdiu pokračovať, potrebuje pomoc.

Balraj

Balraj Chlapec, 9 rokov

Balraj sa rád učí. Jeho najobľúbenejším predmetom je miestny jazyk kannada. Keď má čas, rád si zahrá futbal. Ako väčšina chlapcov v jeho veku, aj on sa túži stať policajtom.

Bajraj má dve staršie sestry. Rodina je však chudobná, keďže ich rodičia pracujú len ako nádenní robotníci.

Kto pomôže Balrajovi v tom, aby mohol pokračovať v štúdiu?

Sanjana

Sanjana Dievča, 11 rokov

She is a good student and helps others. She is happy with her family.
Muttappa

Muttappa Chlapec, 12 rokov

Muttappa je chytrý, aktívny a usilovne vykoná každú úlohu, ktorú mu stanovia. V škole ho najviac zaujal jazyk kannada a vo voľnom čase sa venuje kresleniu a maľovaniu. Učitelia tvrdia, že sa rád zapája do všetkých aktivít a je občas nezbedný. Má rešpekt voči starším.Muttappa býva na internáte a v domácnosti vypomáha trhaním buriny v záhrade.

 

Otec i matka pracujú ako nádenní robotníci. Jeho otec veľa nezarába a tak je hlavným zdrojom príjmu rodiny matka. Muttappa má 4 sestry.

 

Ako veľa chlapcov, i Muttappa by sa rád stal policajtom. Veríme, že sa mu to raz podarí.

Darshan Kumar

Darshan Kumar Chlapec, 14 rokov

Darshan Kumar je skvelý žiak, ktorého najviac baví veda. Býva na internáte, keďže jeho dedina je ďalej od školy. Má jednu sestru. Ich rodičia sú nádenní robotníci, ktorých príjem je veľmi nízky.

Darshan Kumar by sa rád stal policajtom, no aby sa mohol ďalej vzdelávať, potrebuje pomoc dobrých ľudí.

Rohith

Rohith Chlapec, 12 rokov

Rohith je skvelý žiak. Snaží sa dobre učiť, aby mohol v živote uspieť. Jeho rodičia sú roľníci, ale Rohith má väčšie ciele. Chcel by sa stať lekárom, aby mohol liečiť ľudí.

V škole mu veľmi dobre ide matematika. Býva na internáte, keďže jeho rodina býva ďaleko od školy. Najlepšie mu ide matematika a jeho koníčkom je basketbal.

Kto pomôže Rohithovi ísť za svojim snom?

H.K. Koravappa

H.K. Koravappa Chlapec, 11 rokov

Koravappa patrí medzi dobrých študentov. Na hodinách je aktívny, pekne číta a sem tam ako každý chlapec v jeho veku vymýšľa a je nezbedný. V škole ho najviac baví matematika a vo voľnom čase rád hráva s kamarátmi kriket. Počas školského roku býva na internáte. Doma má ešte tri sestry. Jeho otec vlastní kúsok pôdy, ktorý obhospodáruje a mama pracuje ako nádenná robotníčka. Keď je doma, pomáha Koravappa rodičom najmä so zametaním.

Jeho snom je stať sa oblastným vládnym úradníkom. Budeme radi, ak mu pomôžete v jeho sne podporou jeho vzdelávania.

Shahista

Shahista Dievča, 11 rokov

Shahista is a good student and is actively involved in class activities. Her favorite subject is mathematics. The dream profession is to be a teacher. She is a good girl and loves everyone. She likes to spend time with her family. The family's income is not enough to pay for the tuition, so Shahista needs help to continue her studies.

Akash

Akash Chlapec, 11 rokov

Akash is an excellent student. He prefers English at school. He wants to become a teacher in the future. He is a good dancer and is actively involved in cultural activities and all programs. He likes to be at home with his family. She has three sisters and her parents are part-time workers. They work hard to get their children educated. However, their income is not enough, so Akash needs your help to continue his studies.

Kaveri

Kaveri Dievča, 11 rokov

Kaveri is an excellent student. Her favorite subject is English. The dream profession is to become a doctor. She loves her friends and helps them. She likes to dance. He loves his mom very much. The father is the breadwinner of the family, but his income is not sufficient to pay the tuition for his children. Help Kaveri fulfill her dream.

Maruti

Maruti Chlapec, 11 rokov

Maruti is a clever student. He loves math at school and wants to become a post office clerk. He likes to play and dance. He is sincere, cordial, happy and loves nature. Both parents work, but their income is not enough to provide education for their children. Help Maruti to continue his studies.

detí na stranu
Spolu 16 detí - strana 1 / 2
1 2