Novy Gety Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec bibendum consequat purus quis dictum. Curabitur nulla dolor, auctor ultrices elementum sed, blandit nec tellus.

Deti, ktoré hľadajú sponzora

46 detí
1 2
Pohlavie
Ročník
Vek od do
Sona

Sona Dievča, 6 rokov

Sona je inteligentné dievča, ktoré sa zaujíma o rôzne aktivity. Pochádza z veľmi chudobnej rodiny. Jej rodičia vyrábajú laná z kokosového vlákna, čo je veľmi namáhavá práca. Potom ich predávajú. Ich príjem je však veľmi nízky. Sona má dvoch starších bratov.

V škole patrí medzi Sonine najobľúbenejšie predmety angličtina. Doma musí pomáhať so zametaním. Keď má čas pre seba, rada sa so svojimi kamarátkami hrá indickú hru kho-kho.

Sona by sa rada stala učiteľkou, no aby mohla vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje pomoc. Kto chce pomôcť Sone?

Afiya Samreen

Afiya Samreen Dievča, 8 rokov

Afiya je usilovné dievčatko. Jej najobľúbenejší predmet je matematika. Vo voľnom čase sa rada venuje tancu. Doma pomáha so zametaním. Má dvoch starších súrodencov, sestru a brata. Jej mama je žena v domácnosti. Ich otec pracuje ako nádenný robotník a snaží sa uživiť rodinu. Jeho príjem je však nepostačujúci.

Afiya by sa rada jedného dňa stala učiteľkou, no aby sa mohla ďalej vzdelávať, potrebuje pomoc. Kto jej pomôže?

Aishwarya

Aishwarya Dievča, 9 rokov

Aishwarya je veľmi šikovná žiačka, ktorá sa najradšej učí matematiku. Je to tiché dievčatko, ktoré si vo voľnom čase rado kreslí. Býva na internáte a pomáha so zametaním. Aishwarya má 3 súrodencov, 2 sestry a jedného brata. Ich rodičia sa snažia svoju rodinu uživiť ako nádenní robotníci, no ich príjem je veľmi nízky.

Aishwarya by sa rada stala zdravotnou sestrou, aby mohla pomáhať ľuďom. Na splnenie svojho sna však potrebuje pomoc.

Shrusti

Shrusti Dievča, 8 rokov

Shrusti learns very well. Math works best for her. She also enjoys it the most. When she has time, she likes to draw. She lives with her parents in a boarding school, where her parents work as cooks. Shrusti helps by sweeping there. She has two more sisters.

When she grows up, she would like to become a teacher, but she needs financial help to do so. Who will give her a helping hand?

Anushka

Anushka Dievča, 8 rokov

Anushka je šikovné a usilovné dievča, ktoré sa dobre učí. Najlepšie jej ide angličtina. Do školy denne dochádza. Doma pomáha svojim rodičom s čímkoľvek treba. Keď má čas, rada si zahrá futbal.

Anushka má jedného brata. Ich otec je roľník a mama je žena v domácnosti.

Keď Anushka vyrastie, chcela by sa stať učiteľkou, aby mohla učiť ďalšie deti. Na to, aby mohla vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje však pomoc.

Chaithra

Chaithra Dievča, 9 rokov

Chaithra is a clever and active girl. Her favorite subject is the local language kannada. In her free time she likes to play. But when she grows up, she longs to become a doctor so she can heal people. Chaithra has one brother. Their parents are poor, they try to support their families as part-time workers, but their income is very low.

In order for Chaithra to continue her education, she needs help. Who will help her?

Mary

Mary Dievča, 10 rokov

Mary je hravé dievča, ktoré má veľa kamarátok. Býva na internáte, keďže jej rodina býva ďaleko od školy. Mary má troch starších súrodencov, jednu sestru a dvoch bratov. Ich rodičia ťažko pracujú ako nádenní robotníci, no ich príjem je veľmi slabý a nedokážu uživiť svoju rodinu a zabezpečiť tak pre Mary dobré vzdelávanie.

Mary by sa rada stala učiteľkou, keď vyrastie. Aby Mary mohla vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje pomoc. Kto jej chce pomôcť?

Govardhini

Govardhini Dievča, 12 rokov

Govardhini je mladá slečna, ktorá sa snaží dobre učiť. Rada hrá spoločenské hry a jej koníčkom je beh. V škole je jej obľúbeným predmetom jazyk hindi. Býva na internáte. Má staršieho brata. Ich otec pracuje ako nádenný robotník a mama je žena v domácnosti. Rodinný príjem je príliš nízky na to, aby mohla Govardhini pokračovať vo vzdelávaní.

Keď vyrastie, chcela by sa stať lekárkou a pomáhať liečiť ľudí. Aby mohla ísť za svojim snom, potrebuje pomoc. Kto jej pomôže?

Rajeshwari

Rajeshwari Dievča, 12 rokov

Rajeshwari je šikovná, kreatívna a aktívna mladá slečna. Vyniká vo voľnočasových aktivitách. V škole je jej obľúbeným predmetom jazyk hindi. Býva na internáte, keďže pochádza z odľahlej dediny.

Rajeshwari má dvoch bratov. Ich rodičia sú roľníci, no ich príjem je nízky a nezvládajú platiť školné poplatky svojich detí.

Rajeshwari sa túži stať štátnou úradníčkou, keď vyrastie, no na ceste za svojim snom potrebuje finančnú pomoc.

Sushma

Sushma Dievča, 13 rokov

Sushma má v škole najradšej matematiku a vo voľnom čase sa rada venuje tancu. Býva na internáte, kde medzi jej povinnosti patrí zametanie.

Jej rodičia sa snažia zabezpečiť svoju rodinu ako nádenní robotníci, no ich príjem je mizerný. Sushma má ešte jedného brata a dve sestry.

Sushma sníva, že sa stane učiteľkou, aby mohla vzdelávať ďalšie deti. Aby si však mohla svoj sen splniť, potrebuje pomoc. Kto jej pomôže?

Vinod Kumar

Vinod Kumar Chlapec, 8 rokov

Vinod Kumar je veľmi dobrý žiak. Je aktívny a snaživý. Pochádza z chudobnej rodiny. Jeho rodičia majú ešte dve dcéry. Pracujú ako nádenní robotníci, čiže rodinný príjem je mizivý a neistý.

Vinod Kumar býva na internáte. V škole najviac obľubuje matematiku. Vo svojom voľnom čase rád hrá s kamarátmi volejbal. Keď vyrastie, chcel by sa stať vojakom.

Aby mohol Vinod Kumar pokračovať vo vzdelávaní, potrebuje pomoc.

Akash

Akash Chlapec, 9 rokov

Akash je hravý chlapec, ktorý rád záhradničí. Vo voľnom čase tiež rád hráva volejbal. V škole sa mu najviac páčia hodiny miestneho jazyka kannada.

Akash má jednu staršiu sestru. Ich otec sa snaží rodinu uživiť ako nádenný robotník, no jeho príjem je malý. Ich mama je žena v domácnosti.

Akash sníva o tom, že bude jedného dňa liečiť ľudí. Kto mu pomôže v ceste za jeho snom?

detí na stranu
Spolu 46 detí - strana 1 / 4
1 2