Novy Gety Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec bibendum consequat purus quis dictum. Curabitur nulla dolor, auctor ultrices elementum sed, blandit nec tellus.

Deti, ktoré hľadajú sponzora

14 detí
1 2
Pohlavie
Ročník
Vek od do
Sanchita

Sanchita Dievča, 10 rokov

Sanchita je najstaršou z troch dcér. V škole dosahuje vynikajúce výsledky. Jej najobľúbenejším predmetom je anglický jazyk, ktorý je aj vyučovacím jazykom. Sanchita sa vo voľnom čase rada venuje tancu. So svojou sestrou býva na internáte, kde pomáha s upratovaním.

Jej rodinná situácia je neľahká. Rodinný príjem je nízky a otec rodiny je alkoholik. Matka sa teda snaží tvrdo pracovať, aby zabezpečila svoje tri dcéry.

Sanchita má veľké ambície, jedného dňa by sa rada stala inžinierkou.

Mari Joseph

Mari Joseph Chlapec, 13 rokov

Mari Joseph je veľmi živý, dobre sa učí a pekne píše. Jeho obľúbeným školským predmetom je anglický jazyk a vo voľnom čase rád hrá volejbal. Keďže jeho rodičia odišli ďaleko za prácou, býva Mari Joseph na internáte. Túži sa stať inžinierom. Pochádza z štyroch detí. Jeho rodina má malý mesačný príjem, a preto potrebuje Mari Joseph finančnú pomoc, aby mohol pokračovať v štúdiu.

Ankita

Ankita Dievča, 8 rokov

Ankita je spoločenské dievča. Rada sa učí. Jej obľúbeným predmetom je matematika. Vo voľnom čase rada spieva.

Jej rodičia sú však chudobní a nemôžu si dovoliť hradiť kvalitné vzdelávanie Ankity, keďže majú ešte ďalšie dve dcéry. Rodinnú situáciu nezľahčuje ani to, že otec je alkoholik. Ankita preto býva na internáte. Jej mama sa snaží trvdo pracovať, aby sa jej dcéry mohli mať lepšie, ako sa mala ona.

Ankita by sa rada stala policajtkou, keď vyrastie, no na to, aby mohla vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje Vašu pomoc.

Bhagyashree

Bhagyashree Dievča, 12 rokov

Bhagyashree je tiché a milé dievča. Dobre sa učí. Jej obľúbeným predmetom je veda. Vo voľnom čase sa rada venuje spevu. Býva na internáte. Má dvoch mladších súrodencov, sestru a brata.

Jej otec má malý stánok, no jeho príjem nepostačuje na uživenie rodiny.

Bhagyashree sa jedného dňa túži stať lekárkou. Na to, aby mohla vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje pomoc.

Muttappa

Muttappa Chlapec, 10 rokov

Muttappa je chytrý, aktívny a usilovne vykoná každú úlohu, ktorú mu stanovia. V škole ho najviac zaujal jazyk kannada a vo voľnom čase sa venuje kresleniu a maľovaniu. Učitelia tvrdia, že sa rád zapája do všetkých aktivít a je občas nezbedný. Má rešpekt voči starším.Muttappa býva na internáte a v domácnosti vypomáha trhaním buriny v záhrade.

 

Otec i matka pracujú ako nádenní robotníci. Jeho otec veľa nezarába a tak je hlavným zdrojom príjmu rodiny matka. Muttappa má 4 sestry.

 

Ako veľa chlapcov, i Muttappa by sa rád stal policajtom. Veríme, že sa mu to raz podarí.

Danamma

Danamma Dievča, 15 rokov

Danamma má dvoch bratov. Doma aj na internáte pomáha najmä s upratovaním. Jej otec je roľník a mama žena v domácnosti. Rodičia sa snažia svoje deti podporovať vo vzdelávaní.

Danamma rada robí nové veci. V škole medzi jej obľúbené predmety patria spoločenské vedy, v ktorých dosahuje výborné výsledky. Vo voľnom čase rada hrá športy.

V budúcnosti by sa chcela stať vojačkou. Budeme radi, ak ju v jej sne podporíte.

Davalasab

Davalasab Chlapec, 10 rokov

Davalasab je dobre vychovaný chlapec. Otec je roľníkom a matka je ženou v domácnosti. Chlapec má troch bratov. Príjem v rodine je nižší. Davalasab býva na internáte. Doma pomáha nosením vody.

Chlapec je slabší v učení, plachý a potrebuje neustále povzbudzovanie. Na svojom štúdiu tvrdo pracuje, a preto má výborné výsledky. Je úctivý a poslušný. V škole ho najviac baví miestny jazyk kannada a vo voľnom čase sa venuje hudbe.

V budúcnosti by sa rád stal policajtom. Ďakujeme za akúkoľvek podporu Davalasaba v plnení jeho sna.

Malakavva

Malakavva Dievča, 11 rokov

Malakavva má jedného brata a obaja rodičia pracujú ako nádenní robotníci. Dievča býva na internáte a v domácnosti vypomáha zametaním.

Na svojom štúdiu a sebe tvrdo pracuje, je chytrá a pokojnej povahy. Voči ostatným prejavuje rešpekt a rada by mala veľa kamarátov. Školu má rada a najviac ju zaujal miestny jazyk kannada. Po škole sa venuje hudbe.

Jedného dňa by rada pracovala ako policajtka. Ďakujeme, že zvážite jej podporu.

Roopa

Roopa Dievča, 12 rokov

Roopa má dvoch bratov. Ich otec je zamestnaný ako vodič autobusu a matka je ženou v domácnosti. Dievča žije na internáte a medzi jej povinnosti v domácnosti počas prázdnin patrí zalievanie rastlín.

Roopa je chytré a aktívne dievča. Má veľa kamarátov. V škole dosahuje priemerné študijné výsledky a najviac ju zaujíma miestny jazyk kannada. Rada sa zúčastňuje mimoškolských aktivít. Vo voľnom čase si rada číta.

V budúcnosti by sa rada stala učiteľkou. Ďakujeme za Vami prejavený záujem podporiť jej vzdelanie.

Srishti

Srishti Dievča, 11 rokov

Srishti má troch súrodencov, dvoch bratov a jednu sestru. Ich otec je roľníkom a matka ženou v domácnosti. Dievča býva na internáte a v domácnosti pomáha počas prázdnin so zalievaním rastlín.

Srishti má jednoduchú povahu, je chytrá ale plachá. Do spoločnosti sa neintegruje ľahko a nemá veľa kamarátov. O štúdium prejavuje záujem. Najviac sa jej páči anglický jazyk. Vo voľnom čase rada tancuje a venuje sa hudbe.

Jej snom je stať sa učiteľkou. Ďakujeme za jej podporu.

Saraswathi

Saraswathi Dievča, 12 rokov

Saraswathi má tri sestry. Ich otec pracuje ako strážnik a matka je nádennou robotníčkou. Situácia v rodine nie je veľmi priaznivá. Dievča býva na internáte a k jej povinnostiam v domácnosti patrí pomoc v kuchyni.

Saraswathi je inteligentné dievča. Dobre pracuje a tiež sa dobre správa. Je pripravená pomáhať slabším študentom. Je priateľská ku všetkým a má rešpekt voči okoliu. V škole ju najviac baví anglický jazyk a má výborné známky. Medzi jej koníčky patrí hudba a tanec.

Jej snom je stať sa učiteľkou a vzdelávať. Ďakujeme za podporu jej vzdelávania na ceste k jej snu.

 

H.K. Koravappa

H.K. Koravappa Chlapec, 9 rokov

Koravappa patrí medzi dobrých študentov. Na hodinách je aktívny, pekne číta a sem tam ako každý chlapec v jeho veku vymýšľa a je nezbedný. V škole ho najviac baví matematika a vo voľnom čase rád hráva s kamarátmi kriket. Počas školského roku býva na internáte. Doma má ešte tri sestry. Jeho otec vlastní kúsok pôdy, ktorý obhospodáruje a mama pracuje ako nádenná robotníčka. Keď je doma, pomáha Koravappa rodičom najmä so zametaním.

Jeho snom je stať sa oblastným vládnym úradníkom. Budeme radi, ak mu pomôžete v jeho sne podporou jeho vzdelávania.

detí na stranu
Spolu 14 detí - strana 1 / 2
1 2