Novy Gety Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec bibendum consequat purus quis dictum. Curabitur nulla dolor, auctor ultrices elementum sed, blandit nec tellus.

Deti, ktoré hľadajú sponzora

21 detí
1 2
Pohlavie
Ročník
Vek od do
Moula

Moula Chlapec, 8 rokov

Moula je sirota. Býva v sirotinci. Obaja jeho rodičia zomreli. Zostal on, jeho dve sestry a jeden brat. Jedna sestra je už vydatá a druhá býva tiež v sirotinci, no v inom.

Moula je priemerný študent. Je to úprimný chlapec. V škole má rád matematiku. Vo voľnom čase rád tancuje. Tanec má tak veľmi rád, že sníva o tom, že sa stane tanečníkom.

Kto pomôže Moulovi v tom, aby mohol pokračovať vo vzdelávaní?

Nadagouda Sharanagouda

Nadagouda Sharanagouda Chlapec, 10 rokov

Nadagouda stratil mamu. Jeho otec sa rozhodol mladšieho syna dať na adopciu a Nadagoudu do sirotinca. Nadagouda sa s tým, že jeho brat bol daný na adopciu nevyrovnal, chce ho späť. Vždy sa veľmi rozcíti, keď sa o tom hovorí.

Nadagouda má v škole najradšej matematiku. Vo voľnom čase si rád zahrá kriket. Keď vyrastie, túži sa stať elektrikárom.

Kto pomôže Nadagoudovi v tom, aby mohol pokračovať vo vzdelávaní na kvalitnej škole?

 

Samarth

Samarth Chlapec, 11 rokov

Samarthov otec zomrel. Jeho mama pracuje ako nádenná robotníčka. Býva u svojej mamy, nemajú svoje vlastné bývanie. Samarth býva v sirotinci. Má mladšieho brata.

Samarth má v škole najradšej anglický jazyk. Vo voľnom čase rád spieva. Túži sa stať inžinierom. Kto mu chce pomôcť ísť si za svojim snom?

 

Johnson

Johnson Chlapec, 12 rokov

Johnson je sirota, býva v sirotinci. Je veľmi zhovorčivý a aktívny chlapec. Dobre sa učí. Má dve sestry, ktoré študujú v ďalekom meste. O neho sa starala jeho stará mama.

Johnson sa vo voľnom čase rád venuje ručným prácam. Medzi jeho povinnosti patrí pomoc v záhrade. Johnson sníva o tom, že sa stane elektrikárom.

Na to, aby mohol Johnson pokračovať vo vzdelávaní na kvalitnej súkromnej škole, potrebuje pomoc. Kto mu pomôže?

Manoj

Manoj Chlapec, 12 rokov

Manoj je tichý, no večne sa usmievajúci chlapec. Je jedináčik. Otec mu zomrel a mama býva u svojich rodičov. Živý sa ako nádenná robotníčka. Manoj býva v sirotinci.

V škole dosahuje priemerné výsledky. Najradšej má náuku o prírodných vedách. Miluje spievanie. Keď vyrastie, túži sa stať inžinierom.

Aby mohol Manoj pokračovať v kvalitnom vzdelávaní na súkromnej škole, potrebuje finančnú pomoc. Kto mu pomôže?

Vardhan

Vardhan Chlapec, 13 rokov

Vardhan má už len mamu. Jeho otec zomrel. Mama sa živí ako nádenná robotníčka. Vardhan je jedináčik. Je tichý introvertný chlapec.

Vardhan má v škole najradšej matematiku. Je rád, že sa môže vzdelávať. Miluje tanec. Keď vyrastie, túži sa stať inžinierom.

Kto mu pomôže, aby si mohol ísť za svojim snom?

Abijith

Abijith Chlapec, 13 rokov

Abijith je sirota. Starali sa o neho starí rodičia, ale keď jeho stará mama zomrela, dali ho do sirotinca. Má jednu sestru, ktorá je tiež v sirotinci, ale v inom, lebo dievčatá a chlapci musia žiť oddelene.

Abijith je slabší žiak. Najviac ho baví miestny jazyk kannada. Keď má voľný čas, rád hrá indickú hru kho-kho. Jeho snom je stať sa policajtom.

Kto podporí Abijitha, aby mohol pokračovať v kvalitnom vzdelávaní na súkromnej škole?

Tejkumar

Tejkumar Chlapec, 7 rokov

Tejkumar je tichý, no nápomocný chlapec. Miluje prírodu. Rád sa hrá s inými deťmi. Má staršieho brata. Ich otec je fyzicky postihnutý, pracuje ako výrobca ortopedických pomôcok. Jeho mama sa snaží prispievať do rodinného rozpočtu ako nádenná robotníčka.

V škole sa Tejkumar najradšej učí spoločenské vedy. Vo voľnom čase rád hrá kriket. Keď vyrastie, rád by sa stal pilotom. Aby mohol pokračovať vo vzdelávaní v kvalitnej súkromnej škole, potrebuje pomoc. Kto mu pomôže?

Prema Kumari

Prema Kumari Dievča, 29 rokov

Prema Kumari je slepá. Vydali ju, keď mala 11 rokov. Nikdy so svojim manželom však nežila. Hoci je už staršia, túži sa naučiť Braillovo písmo a rozvýjať svoj hudobný talent, keďže rada spieva. Sníva o tom, že sa stane učiteľkou spevu.

Prema Kumari má dvoch bratov, jeden z nich už pracuje a živí rodinu, keďže nielen ona, ale aj jej druhý brat je slepý. Ich otec je už na dôchodku a mama je žena v domácnosti.

Keďže Prema Kumari nikdy neštudovala, učenie jej ide ťažko, no veľmi sa snaží. Na to, aby mohla naďalej bývať v domove Nava Jeevana a učiť sa, potrebuje pomoc. Kto jej pomôže?

Hussian Basha

Hussian Basha Chlapec, 11 rokov

Rodinná situácia Hussiana Bashu je veľmi žalostná. Jeho otec zomrel a mama opustila svoje štyri deti. Staršie deti zanechali štúdia a pracujú v zlých podmienkach. Hussian Basha do školy chodí, no príliš sa mu nedarí. Jeho obľúbeným predmetom je miestny jazyk kannada. Jeho koníčkom je kreslenie.

Hussian Basha sníva o tom, že sa stane policajtom. Aby však mohol naďalej študovať, potrebuje pomoc.

Prashanth

Prashanth Chlapec, 9 rokov

Prashanth sa veľmi húževnato snaží naučiť po anglicky, aby sa mohol stať veľkou osobnosťou a byť úspešný. Celkovo sa učí veľmi dobre. Napriek tomu, jeho rodinná situácia je veľmi zlá. Prashanth má ešte staršiu sestru. Ich mama zomrela a otec sa snaží uživiť rodinu sám. Pracuje však len ako nádenný robotník, čiže jeho príjem je veľmi nízky.

Prashanth sa túži ako väčšina jeho spolužiakov stať policajtom. Kto ho chce spravádzať na ceste za jeho snom?

Aditya

Aditya Chlapec, 11 rokov

Aditya je múdry a šikovný chlapec. Obľubuje matematiku. Rozpráva veľmi sebavedome. Snaží sa dobre študovať, lebo má v živote cieľ. S malou pomocou by mohol vo svojom živote zažiariť. Jeho otec je však len nádenný robotník a mama je učiteľkou v škôlke. Rodinný príjem je nízky.

Aditya sa túži stať profesionálnym hráčom kriketu. Pomôžete mu v tom, aby mohol pokračovať vo vzdelávaní?

detí na stranu
Spolu 21 detí - strana 1 / 2
1 2