Novy Gety Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec bibendum consequat purus quis dictum. Curabitur nulla dolor, auctor ultrices elementum sed, blandit nec tellus.

Deti, ktoré hľadajú sponzora

49 detí
1 2
Pohlavie
Ročník
Vek od do
Monamma

Monamma Dievča, 14 rokov

Monamma je veľmi dobrá žiačka. Je cieľavedomá. Najradšej sa učí miestny jazyk kannada. Býva na internáte. Vo voľnom čase si rada spieva.

Rodičia Monammy sú veľmi chudobní. Nevlastnia žiadnu pôdu, museli teda odísť za prácou do vzdialeného mesta, kde robia na stavbách. Majú ešte jedného syna a 3 dcéry, o ktoré sa stará stará mama.

Monamma by sa rada stala učiteľkou, aby mohla vzdelávať ďalšie deti. Na to, aby mohla vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje pomoc.

Padmavathi

Padmavathi Dievča, 13 rokov

Padmavathi je zodpovedné a nežné dievča. Je vynikajúca žiačka. Snaží sa dobre učiť, aby sa jej v živote darilo a aby niečo dosiahla. Je veľmi cieľavedomá. Pochádza z chudobnej rodiny. Jej otec je taxikár na rikše a mama je nádenná robotníčka. Majú ešte jedného syna a jednu dcéru. Padmavathi býva na internáte. Najradšej sa učí jazyk hindi. Svoj voľný čas rada trávi tancom.

Padmavathi sa túži stať učiteľkou. Kto jej chce pomôcť na ceste za svojim snom?

 

Pavithra

Pavithra Dievča, 13 rokov

Pavitra je veľmi tiché dievča. Snaží sa študovať, no má ťažkosti so zapamätaním si učiva. Jej rodičia majú ďalšie štyri dcéry a jedného syna a snažia sa podporovať svoje deti, aby sa mohli mať v živote lepšie ako sa mali oni.

Pavithra býva na internáte. Jej obľúbeným predmetom v škole je miestny jazyk kannada. Vo voľnom čase rada spieva. Túži sa stať učiteľkou.

Aby mohla Pavithra vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje finančnú pomoc.

 

Pushpa

Pushpa Dievča, 13 rokov

Pushpa je veľmi šikovná žiačka. Je milá ku každému. Býva na internáte. Jej rodičia pracujú na svojom poli, no ona chce na sebe tvrdo pracovať, aby sa jej v živote darilo a aby žila lepšie ako jej rodičia. Pushpa má jedného brata a jednu sestru.

Pushpa sa najradšej učí anglický jazyk. Miluje spev. Túži pracovať v štátnej správe, v administratíve. Aby však mohla vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje pomoc.

 

 

Kaveri

Kaveri Dievča, 14 rokov

Kaveri pochádza z veľmi chudobnej rodiny. Jej otec pracuje na políčku a snaží sa niečo dopestovať, čo je obzvlásť ťažké v rokoch sucha. Jej mama je žena v domácnosti. Majú ešte dvoch synov a jednu dcéru. Kaveri býva na internáte a snaží sa dobre učiť, aby mohla jedného dňa pomôcť svojej rodine. V škole ju najviac bavia prírodné vedy. Voľný čas si rada kráti hraním divadla.

Kaveri sníva o tom, že sa stane zdravotnou sestrou. Pomôžete jej ísť si za svojim snom?

Mallika

Mallika Dievča, 14 rokov

Mallika je tiché a citlivé dievča. Pochádza z chudobnej rodiny. Jej otec je roľník a mama je žena v domácnosti. Mallika má dvoch bratov.

Mallika býva na internáte. Učenie jej ide ťažšie. Napriek tomu by sa rada stala učiteľkou a pomáhala iným deťom vo vzdelávaní.

Mallika má rada kreslenie. Jej najobľúbenejším predmetom je miestny jazyk kannada. Kto sa chce stať jej dobrodincom a pomôcť jej?

Meenakshi

Meenakshi Dievča, 14 rokov

Meenakshi je polosirota. Jej mama zomrela a otec sa znovu oženil, no jej macocha sa o ňu príliš nestará. V rodine sú ešte traja bratia a tri sestry. Meenakshi býva na internáte. Má veľkú túžbu po vzdelávaní, no jej pamäť nie je príliš dobrá.

Meenakshi obľubuje spev. Rada pomáha s umývaním riadov. V škole je jej najobľúbenejším predmetom miestny jazyk kannada. Snom Meenakshi je stať sa učiteľkou. Aby však pomhla vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje podporu. Kto sa chce stať jej dobrodincom a sledovať, ako si ide za svojim snom?

 

 

Nandaraya

Nandaraya Chlapec, 9 rokov

Nandaraya už nemá mamu. Aj jeho dve sestry a jeden brat zomreli. Má len jednu mladšiu sestru, ktorá býva v sirotinci. Aj Nandaraya býva v sirotinci. Ich otec je dosť chorý a keď vládze, snaží sa uživiť ako nádenný robotník, no o deti sa nedokáže postarať, preto bývajú v sirotincoch. Nandaraya začal do školy chodiť až keď prišiel bývať do sirotinca, preto je starší ako jeho spolužiaci.

Nandaraya je aktívny a oduševnený pre mnohé aktivity. V škole má najradšej matematiku. Sníva o tom, že sa jedného dňa stane vojakom. Aby však mohol vo vzdelávaní pokračovať a tiež aby boli uhradené jeho náklady v sirotinci, potrebuje pomoc. Kto mu pomôže?

Mamatha

Mamatha Dievča, 4 roky

Keď Mamathina mama zomrela, otec ju opustil. Zostala sama a tak ju jedna organizácia priviedla do sirotinca Nava Sanidhya. Mamatha je veľmi chorľavá. Od každého sa dožaduje lásky a pozornosti. Je tichá, náladová a ľahko sa nahnevá. Ak jej to zdravie dovolí, mala by začať chodiť do škôlky.

Mamatha rada spieva a chcela by sa stať učiteľkou. Kto ju chce podporiť a pomôcť jej?

Savitha

Savitha Dievča, 4 roky

Savithina mama zomrela a zomreli aj jej dve sestry a jeden brat. Ďalší brat býva v jednom sirotinci a Savitha býva v ďalšom sirotinci. Ich otec je nádenný robotník, no je chorľavý a tak sa nedokáže o deti postarať.

Savitha je veľmi aktívna a svojou spontánnosťou si každého získa. Veľmi rada tancuje. Keď vyrastie, chcela by sa stať učiteľkou. Zatiaľ však sama chodí do materskej školy.

Kto pomôže Savithe, aby mohla ísť za svojim snom a dostalo sa jej riadnej starostlivosti?

Vidhi

Vidhi Dievča, 6 rokov

Vidhi je úplná sirota. Má jednu sestru, ktorá sa už vydala, no tá neprejavila záujem sa o Vidhi starať. Vidhu teda býva v sirotinci. Je veľmi aktívna a veselá.

Vidhi má v škole najradšej matematiku. Vo voľnom čase si rada spieva. Sníva o tom, že sa jedného dňa stane lekárkou. Kto jej pomôže, aby si mohla ísť za svojim snom?

Sridevi

Sridevi Dievča, 14 rokov

Sridevi je radostné dievča. Je veľmi spoločenská. Pochádza z chudobnej roľníckej rodiny. Má dvoch bratov, ktorí tiež ešte študujú.

Sridevi býva na internáte. Miluje spev. Rada sa učí anglický jazyk. Angličtinu má tak rada, že by sa rada stala učiteľkou angličtiny. Kto jej pomôže v naplnení jej sna?

detí na stranu
Spolu 49 detí - strana 1 / 5
1 2