Novy Gety Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec bibendum consequat purus quis dictum. Curabitur nulla dolor, auctor ultrices elementum sed, blandit nec tellus.

Deti, ktoré hľadajú sponzora

101 detí
1 2
Pohlavie
Ročník
Vek od do
Dyavamma

Dyavamma Dievča, 16 rokov

Dyavamma tento rok nastúpila do prvého ročníka preduniverzitného štúdia s obchodným zameraním. Dievča pôsobí šťastne, ochotne pomáha ostatným a patrí medzi vynikajúcich študentov. Počas školského roka býva na internáte. Jej rodičia pracujú na poli ako roľníci a živia ešte jej troch súrodencov, dvoch chlapcov a jedno dievča. Dyavammu škola baví, rada sa jej venuje a najviac ju zaujíma sociológia. Vo voľnom čase si rada číta.

Po úspešnom vyštudovaní vysokej školy by sa chcela stať lekárkou. Aby si mohla Dyavamma splniť svoj sen, potrebuje pomoc. Vopred Vám ďakujeme za finančnú podporu jej vzdelávania.

Nagendra

Nagendra Chlapec, 18 rokov

Nagendra je úprimný a chápajúci mladý muž, ktorý veľmi rád študuje. Býva na školskom internáte. Doma pomáha s nosením vody. Vo voľnom čase rád hráva kriket. V škole má rád matematiku. Keď vyrastie, chcel by sa stať inžinierom. Má dvoch bratov a dve sestry. Ich rodičia sú veľmi chudobní, pracujú ako nádenní robotníci. Pomôžte mu v štúdiu, aby mohol Nagendra pokračovať v ceste za svojim cieľom.

Usha

Usha Dievča, 13 rokov

Usha je usilovná žiačka, je poslušná a úprimná. Počas školského roka býva na internáte. Jej rodičia pracujú ako nádenní robotníci a živia ešte dve dievčatá, Ushine sestry. V domácnosti dievča pomáha so zametaním. V škole dosahuje dobré výsledky a medzi jej najobľúbenejšie predmety patrí matematika. Vo voľnom čase si rada spieva. Keď vyrastie, chce sa stať učiteľkou. Počas roka býva na internáte.

Rodinný príjem je priliš nízky na to, aby rodičia zabezpečili vzdelávanie svojim dcéram, preto Usha hľadá pomoc a dobrodinca, ktorý by jej umožnil pokračovať v štúdiu.

Prajwal

Prajwal Chlapec, 14 rokov

Prajwal je usilovný žiak a je tiež športovo nadaný. Jeho obľúbeným predmetom je anglický jazyk. Vo voľnom čase si rád zahrá s kamarátmi futbal. V budúcnosti by sa chcel stať inžinierom. Býva so svojou rodinou. Má tri sestry. Doma musí pomáhať s nosením vody. Jeho otec pracuje ako nádenný robotník a mama je ženou v domácnosti. Vzhľadom na to, že jeho rodičia majú problém uživiť celú rodinu, potrebuje Prajwal pomoc, aby mohol pokračovať vo svojom vzdelávaní.

Jai Raj

Jai Raj Chlapec, 13 rokov

Jai Raj je dobrý chlapec. Je športovo nadaný, v škole poslúcha a je slušne vychovaný. Jeho obľúbeným predmetom je anglický jazyk. Vo voľnom čase rád hráva kriket.

V budúcnosti by sa chcel stať inžinierom. Býva so svojou rodinou. Má dve sestry. Jeho otec pracuje ako nádenný robotník a mama je učiteľka. Ich rodinný rozpočet však nepostačuje na pokrytie nákladov na jeho štúdium, a preto by mu veľmi pomohla Vaša finančná podpora a pomoc.

Mosin

Mosin Chlapec, 12 rokov

Mosin je veľmi priateľský a milý chlapec. Jeho kamaráti sa v jeho spoločnosti cítia veľmi dobre. Chlapec býva spolu s rodinou. Má dvoch bratov a jednu sestru. Ich otec pracuje ako nádenný robotník a mama je ženou v domácnosti. Chlapec vypomáha doma s nakupovaním.Jeho najobľúbenejším predmetom je miestny jazyk kannada. Po škole rád hráva futbal s kamarátmi. Mosin taktiež miluje prírodu. Jeho otec je veľmi zodpovedný, má záujem o dobré vzdelanie svojich detí. Obaja rodičia sa snažia zúčastňovať rodičovských združení.

Ako dospelý by chcel byť policajtom. Prosíme o podporu jeho štúdia, aby sa jeho sen stal realitou.

Akash

Akash Chlapec, 7 rokov

Akash pochádza z troch súrodencov. Jeho otec tvrdo pracuje ako vodič a matka je ženou v domácnosti. Všetky tri deti chodia do školy. Akash býva na internáte. Pokiaľ je doma, rodičom vypomáha trhaním buriny v záhrade.

Podľa slov svojich učiteľov je Akash nezbedné dieťa, zato šťastné a spokojné. Jeho výsledky v štúdiu sú priemerné. V škole sa mu najviac páči anglický jazyk. Rád pracuje v záhrade a kreslí. Svojimi rodičmi a príbuznými je veľmi milovaný.

V budúcnosti by sa rád stal lekárom. Vopred ďakujeme za Váš záujem o Akasha a jeho príbeh.

Sriram

Sriram Chlapec, 7 rokov

Sriram je veľmi dobrý a tichý chlapec. V škole dosahuje priemerné výsledky. Medzi jeho obľúbené predmety patrí miestny jazyk kannada. Vo voľnom čase rád hrá indickú hru kabbadi.

Jeho obaja rodičia pracujú ako murári. V domácnosti im pomáha najmä s nakupovaním. Má dve sestry Radiku a Lalithu, ktoré tiež študujú.

Jeho snom je stať sa policajtom. Ďakujeme Vám vopred za podporu jeho štúdia.

Ganesh

Ganesh Chlapec, 6 rokov

Ganesh pochádza z usporiadanej rodiny. Jeho otec pracuje v miestnej samospráve a matka ako upratovačka. Má ďalších troch súrodencov, ktorí taktiež študujú. Ganesh býva na internáte. Dosahuje dobré študijné výsledky a na hodinách je aktívny. Medzi jeho obľúbené predmety patrí angličtina a vo voľnom čase sa rád venuje indickej hre kho-kho. V domácnosti pomáha s polievaním rastlín.

Jeho snom je byť policajtom. Bude vďačný, ak mu v plnení jeho snov pomôžete.

Hanumantha Reddy

Hanumantha Reddy Chlapec, 8 rokov

Hanumantha Reddy je ešte malý chlapec, ktorý by sa jedného dňa rád stal policajtom. Býva so svojou rodinou. Má jedného staršieho brata. Obaja rodičia pracujú ako nádenní robotníci.

Tento rok nastúpil do prvého ročníka a najviac sa mu páči angličtina. Vo voľnom čase sa rád venuje behu.

Ďakujeme za Vašu podporu pre Hanumanthu.

Adharsh

Adharsh Chlapec, 8 rokov

Adharsh patrí medzi tichších chlapcov. Na hodinách poslúcha. Medzi jeho najobľúbenejšie predmety patrí angličtina a vo voľnom čase rád hráva indickú hru kho-kho. Má jednu sestru a jedného brata. Doma pomáha nosením vody. Obaja rodičia sa snažia rodinu uživiť ako nadenní robotníci.

Ako väčšina chlapcov v jeho veku, aj Adharsh by sa raz chcel stať policajtom. Pomôžete mu v jeho sne?

Chethan Kumar

Chethan Kumar Chlapec, 7 rokov

Stále sa usmievajúci a dobrý chlapček Chethan Kumar pochádza z neúplnej rodiny. Nebýva so svojim bratom a matkou, pretože býva na internáte. Otec rodinu opustil a mama pracuje ako nádenná robotníčka a sama živí celú rodinu. Chethan Kumar dosahuje v škole dobré výsledky, má rád miestny jazyk kannada a vo voľnom čase sa rád hráva indickú hru kabbadi.

Keď raz vyrastie, chcel by sa stať vojakom. Ďakujeme Vám, že Chethanovi Kumarovi v tomto cieli pomôžete.

detí na stranu
Spolu 101 detí - strana 1 / 9
1 2