Novy Gety Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec bibendum consequat purus quis dictum. Curabitur nulla dolor, auctor ultrices elementum sed, blandit nec tellus.

Deti, ktoré hľadajú sponzora

21 detí
1 2
Pohlavie
Ročník
Vek od do
Mary

Mary Dievča, 10 rokov

Mary je hravé dievča, ktoré má veľa kamarátok. Býva na internáte, keďže jej rodina býva ďaleko od školy. Mary má troch starších súrodencov, jednu sestru a dvoch bratov. Ich rodičia ťažko pracujú ako nádenní robotníci, no ich príjem je veľmi slabý a nedokážu uživiť svoju rodinu a zabezpečiť tak pre Mary dobré vzdelávanie.

Mary by sa rada stala učiteľkou, keď vyrastie. Aby Mary mohla vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje pomoc. Kto jej chce pomôcť?

Rajeshwari

Rajeshwari Dievča, 13 rokov

Rajeshwari je šikovná, kreatívna a aktívna mladá slečna. Vyniká vo voľnočasových aktivitách. V škole je jej obľúbeným predmetom jazyk hindi. Býva na internáte, keďže pochádza z odľahlej dediny.

Rajeshwari má dvoch bratov. Ich rodičia sú roľníci, no ich príjem je nízky a nezvládajú platiť školné poplatky svojich detí.

Rajeshwari sa túži stať štátnou úradníčkou, keď vyrastie, no na ceste za svojim snom potrebuje finančnú pomoc.

Srujan

Srujan Chlapec, 10 rokov

Srujan sa veľmi rád hrá, no ani školu nezanedbáva a dobre sa učí. Býva na internáte. Najradšej sa učí angličtinu. Má jednu sestru. Ich otec pracuje ako kuchár a mama je žena v domácnosti.

Srujan doma pomáha upratovaním a keď má čas, rád hráva futbal.

Srujan sníva o tom, že sa stane policajtom. Kto mu pomôže, aby si mohol splniť svoj sen?

Balraj

Balraj Chlapec, 9 rokov

Balraj sa rád učí. Jeho najobľúbenejším predmetom je miestny jazyk kannada. Keď má čas, rád si zahrá futbal. Ako väčšina chlapcov v jeho veku, aj on sa túži stať policajtom.

Bajraj má dve staršie sestry. Rodina je však chudobná, keďže ich rodičia pracujú len ako nádenní robotníci.

Kto pomôže Balrajovi v tom, aby mohol pokračovať v štúdiu?

Ravutappa

Ravutappa Chlapec, 13 rokov

Ravutappovi otec zomrel a mama sa snaží uživiť rodinu, no pracuje len ako nádenná robotníčka. Ravutappa má ešte staršieho brata. Doma pomáha s nosením vody. V škole sa neučí príliš dobre. Jeho najobľúbenejší predmet je miestny jazyk kannada. Vo voľnom čase Ravutappa rád hrá kriket a keď vyrastie, chcel by sa stať profesionálnym hráčom kriketu. Na ceste za vzdelaním potrebuje pomoc. Kto sa chce stať jeho dobrodincom?

Parvathi

Parvathi Dievča, 14 rokov

Parvathi je veľmi spoločenská a má veľa kamarátiek. V škole vyniká. Najradšej má matematiku. Keď má čas, rada si zahrá volejbal.

Jej rodičia pracujú ako nádenní robotníci, ktorí svoj príjem nemajú istý. Okrem Parvathi majú ešte jedného syna a jednu dcéru.

Parvathi by sa chcela stať učiteľkou, no aby mohla ísť za svojim snom, potrebuje pomoc. Kto jej chce pomôcť?

Vikasa

Vikasa Chlapec, 11 rokov

Vikasa je veľmi aktívny chlapec. V škole sa síce učí len priemerne, ale v hrách je veľmi aktívny. Svoje školské výsledky sa snaží zlepšiť. Jeho obľúbeným predmetom je angličtina. Vo voľnom čase rád hrá kriket a tiež sa rád bicykluje. Vikasa žije so svojimi starými rodičmi, pretože jeho rodičia ho neboli schopní posielať do školy, keďže sú veľmi chudobní. Doma je jeho povinnosťou nakupovanie. V budúcnosti by sa chcel stať policajtom, preto prosíme pre neho o finančnú pomoc.

Abhishek

Abhishek Chlapec, 10 rokov

Abhishekovi rodičia sú chudobní, nemajú riadnu prácu, pracujú len ako nádenní robotníci, no napriek tomu by sa Abhishek rád vzdelával. V škole ho najviac baví miestny jazyk kannada. Vo voľnom čase rád hráva futbal. Býva na internáte. Má jednu mladšiu sestru.

Abhishek by sa rád, ako väčšina chlapcov v jeho veku, stal policajtom. Kto mu pomôže v tom, aby mohol študovať?

Arjun

Arjun Chlapec, 10 rokov

Arjun je veľmi dobrý a šikovný chlapec. Je dosť hravý. Pochádza z chudobných pomerov. Jeho rodičia sa snažia ako nádenní robotníci uživiť svojich troch synov.

Arjun býva na internáte. V škole najviac obľubuje angličtinu. Keď má čas, rád si zahrá s kamarátmi volejbal.

Arjun sa túži stať vojakom. Kto mu chce pomôcť na ceste za jeho snom?

Lepakshi

Lepakshi Chlapec, 10 rokov

Lepakshi je usilovný žiak. Pochádza z chudobnej rodiny. Jeho rodičia nemajú riadnu prácu, pracujú len ako nádenní robotníci. Popri ňom majú ešte jednu dcéru a jedného syna.

Lepakshi sa najradšej učí anglický jazyk. Býva na internáte, kde pomáha so zametaním. Vo voľnom čase si rád zahrá futbal.

Lepakshi sa túži stať vojakom, no aby mohol vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje pomoc.

Muttappa

Muttappa Chlapec, 11 rokov

Muttappa je chytrý, aktívny a usilovne vykoná každú úlohu, ktorú mu stanovia. V škole ho najviac zaujal jazyk kannada a vo voľnom čase sa venuje kresleniu a maľovaniu. Učitelia tvrdia, že sa rád zapája do všetkých aktivít a je občas nezbedný. Má rešpekt voči starším.Muttappa býva na internáte a v domácnosti vypomáha trhaním buriny v záhrade.

 

Otec i matka pracujú ako nádenní robotníci. Jeho otec veľa nezarába a tak je hlavným zdrojom príjmu rodiny matka. Muttappa má 4 sestry.

 

Ako veľa chlapcov, i Muttappa by sa rád stal policajtom. Veríme, že sa mu to raz podarí.

Darshan Kumar

Darshan Kumar Chlapec, 14 rokov

Darshan Kumar je skvelý žiak, ktorého najviac baví veda. Býva na internáte, keďže jeho dedina je ďalej od školy. Má jednu sestru. Ich rodičia sú nádenní robotníci, ktorých príjem je veľmi nízky.

Darshan Kumar by sa rád stal policajtom, no aby sa mohol ďalej vzdelávať, potrebuje pomoc dobrých ľudí.

detí na stranu
Spolu 21 detí - strana 1 / 2
1 2