Novy Gety Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec bibendum consequat purus quis dictum. Curabitur nulla dolor, auctor ultrices elementum sed, blandit nec tellus.

Deti, ktoré hľadajú sponzora

79 detí
1 2
Pohlavie
Ročník
Vek od do
Anthonyamma

Anthonyamma Dievča, 13 rokov

Anthonyamma je veľmi zhovorčivé, úprimné, usilovné, kreatívne a múdre dievča. Má dve mladšie sestry, s ktorými sa rada hráva. Anthonyamma má rada matematiku a rada by sa stala učiteľkou. Jej otec ich opustil, keď bola malá. Mama je nezamestnaná a nemôže si dovoliť školné pre Anthonyammu. Aby mohla ďalej pokračovat v štúdiu, potrebuje pomoc.

Sony

Sony Dievča, 14 rokov

Sony je chápavé a komunikatívne dievčatko. Veľmi dobre sa učí a jej najobľúbenejším predmetom je jazyk Kannada. V budúcnosti by sa rada stala inžinierkou. Vo voľnom čase si rada číta. Jej otec zomrel a tak sa o celú rodinu musi starať mama. Sony má štyroch ďalších súrodencov, zarobené peniaze nepostačujú na školné poplatky detí, preto Sony potrebuje pomoc, aby mohla pokračovať v štúdiu.

Saj

Saj Chlapec, 13 rokov

Saj sa vyznačuje tým, že rozpráva pomaly a potichu. Keďže je najstarším medzi svojimi súrodencami, musí doma pomáhať s rôznymi prácami. Svoj voľný čas rád trávi hraním kriketu. V škole má rád hodiny angličtiny. Keď vyrastie, chcel by sa stať právnikom. Má dve mladšie sestry. Ich obaja rodičia sú nádenní robotníci. Ich príjem nepostačuje na pokrytie nákladov na školné poplatky, a preto je Saj odkázaný na pomoc dobrých ľudí.

Lakshmi

Lakshmi Dievča, 13 rokov

Lakshmi je dobrá študentka. Má brata a sestru, ktorí tiež študujú. Je veľmi zodpovedná a chápe problémy svojich rodičov. Tí musia pracovať na pôjde, ku ktorej sú kvôli dlhu pripútaní a je teda pre nich náročné finančne podporovať vzdelávanie svojich detí.

Lakshmi je chytré a veľmi zhovorčivé dievča. V štúdiu dosahuje priemerné výsledky, avšak pri učení vyžaduje pomoc a povzbudenie. Medzi jej najobľúbenejšie predmety patrí jazyk kannada. Má záujem o šport a hry. Vo voľnom čase rada spieva.

Vďaka za jej podporu pri plnení si jej sna stať sa učiteľkou.

Priyanka

Priyanka Dievča, 12 rokov

Priyanka je dobrý pozorovateľ, je dobrosrdečná voči ostatným ľuďom. Má 2 bratov, ktorí tiež študujú. Jej otec je roľníkom a matka ženou v domácnosti. Rodičia ťažko pracujú, aby dali deťom vzdelanie, no je pre nich náročné zvládnuť všetky náklady spojené so vzdelávaním ich detí. Dievča býva na internáte a v domácnosti pomáha počas prázdnin so zalievaním rastlín.

Priyanka je veľmi láskyplné dievča jednoduchej povahy. Navonok pôsobí šťastne a je priateľská voči okoliu. Je chytrá a múdra, čo sa odráža aj na jej štúdiu. Je veľmi zodpovedná, jemná a milá. Medzi jej obľúbené predmety patrí matematika a vo voľnom čase je pohltená hudbou a tancovaním.

V budúcnosti by sa chcela stať lekárkou. My veríme, že s Vašou podporou jej vzdelania sa jej tento sen splní.

Sukanya

Sukanya Dievča, 12 rokov

Sukanya je milujúca a tvrdo pracujúca dievčina. Má dvoch bratov. Ich rodičia sú chudobní. Mama predáva náramky, aby zarobila na živobytie, keďže otec je alkoholik. Pre mamu je teda náročné zaplatiť školské a internátne poplatky svojich detí. Sukanya sa za svojho otca hanbí.

Dievša patrí medzi dobré žiačky. Na hodinách je aktívna a jej obľúbeným predmetom sú spoločenské vedy. Vo voľnom čase si rada kreslí a podľa slov triednej učiteľky si rada i spieva.

V budúcnosti by sa chcela stať lekárkou. Budeme radi, ak jej pomôžete v jej sne a podporíte ju vo vzdelávaní.

Rakshita

Rakshita Dievča, 12 rokov

Rakshita má dve sestry a jedného brata. Ich mama pracuje ako upratovačka. Otec rodinu opustil a znova sa oženil, no občas sa vracia domov, aby zobral peniaze, ktoré jej mama zarobila.

Rakshita je milujúce a dobrosrdečné dievča. Je chytrá a múdra, čo sa odráža aj na jej štúdiu. Medzi jej obľúbené predmety patrí chémia a vo voľnom čase rada číta knihy. Býva na internáte a pomáha s krájaním zeleniny.

V budúcnosti by sa rada stala učiteľkou, k čomu jej môže dopomôcť Vaša podpora.

Nandini

Nandini Dievča, 11 rokov

Nandini má dvoch bratov. Matka je ženou v domácnosti a otec pracuje ako sociálny pracovník. Rodičia sa snažia finančne zabezpečiť vzdelávanie svojich detí, no ich príjem nie je postačujúci na pokrytie všetkých vzdelávacích nákladov. Rodičia chcú, aby deti získali vzdelanie, keďže oni sú negramotní.

Nandini je tiché a zodpovedné dievča. Býva na internáte. Pomáha s vytrhávaním buriny. V škole sa snaží dosahovať dobré výsledky. Jej najobľúbenejší predmet je jazyk kannada. Nandini by chcela v budúcnosti podporovať svojich mladších súrodencov.

Vďaka za jej podporu pri plnení si jej sna stať sa učiteľkou.

 

Yallavva

Yallavva Dievča, 14 rokov

Yallavva má 4 súrodencov. Jeden jej brat a sestra nedoštudovali kvôli nedostatku financií. Yallavva má choré srdce, preto jej rodičia chcú, aby študovala, keďže nie je schopná robiť ťažkú prácu. Rodičia však nie sú schopní podporiť ju vo vzdelávaní finančne, keďže sú chudobní.

Dievča veľmi trvdo pracuje na svojich snoch. V škole je obľúbená a a doma nápomocná. Je pripravená pomáhať slabším študentom. Je priateľská ku všetkým a má rešpekt voči okoliu. V škole ju najviac baví chémia a má výborné známky. Medzi jej koníčky patrí varenie.

Keď vyrastie, chcela by byť lekárkou. Ďakujeme Vám za podporu jej vzdelávania, nech sa jej sen raz stane skutočnosťou.

 

Raviteja

Raviteja Chlapec, 10 rokov

Raviteja je jediné dieťa. Otec ich opustil a mama sa ich snaží uživiť ako učiteľka. Ravijeta býva s matkou, ktorej pomáha v domácnosti najmä s nakupovaním. 

Tento tichý chlapec je na hodinách veľmi aktívny a medzi jeho obľúbené predmety patrí anglický jazyk. Po vyučovaní sa rád venuje volejbalu.

Jeho snom je slúžiť v armáde a stať sa vojakom. Vopred ďakujeme za Vašu podporu pre Raviteju.

Kavya

Kavya Dievča, 15 rokov

O Kavyu a jej sestru sa stará mama, keďže otec rodinu opustil. Rodinu sa snaží uživiť ako učiteľka šitia. Kavya počas školského roku býva na internáte. Keď je doma, pomáha so zametaním. Toto bystré a múdre dievča dosahuje v škole výborné výsledky. Na hodinách je veľmi aktívna a najviac ju zaujímajú vedné predmety. Rada oddychuje pri indickej hre kho-kho.

Jej veľkým snom je stať sa lekárkou. Veríme, že sa medzi Vami nájde dobrá duša, ktorá Kavyi podá pomocnú ruku.

Bhagesh

Bhagesh Chlapec, 10 rokov

Bhagesh má jednu sestru. Jeho otec je vodič a matka žena v domácnosti. Obaja sú negramotní, ale chcú pre syna, aby sa vzdelával, no ich slabé zárobky nie sú dostatočné k pokrytiu jeho školských nákladov. Bhagesh musí cestovať ďaleko do školy, pretože v jeho dedine nie sú žiadne dobré školy.

Je to šikovný a živý chlapec. Jeho najobľúbenejší predemet je chémia. Voľný čas venuje kreatívnemu umeniu.

Jeho veľkým snom je byť policajtom. Pomôžme mu dosiahnuť jeho vysnívané zamestnanie.

detí na stranu
Spolu 79 detí - strana 1 / 7
1 2