Novy Gety Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec bibendum consequat purus quis dictum. Curabitur nulla dolor, auctor ultrices elementum sed, blandit nec tellus.

Deti, ktoré hľadajú sponzora

112 detí
1 2
Pohlavie
Ročník
Vek od do
Jaison

Jaison Chlapec, 11 rokov

Jaison je veľmi pracovitý, úctivý, úprimný a poslušný chlapec. V škole má najradšej anglický jazyk. Vo voľnom čase sa rád hrá futbal. Má dvoch bratov, z ktorých jeden býva s ním na internáte. Ich otec je murárom a mama ženou v domácnosti.  Rodina vlastní ryžové políčko, na ktorom pestujú ryžu pre vlastnú spotrebu.Po štúdiu by sa chcel stať Jaison vojakom.  Aby si mohol splniť tento sen, potrebuje Vašu pomoc.

Harish Chandra

Harish Chandra Chlapec, 12 rokov

Harish Chandra má ďalších štyroch súrodencov. Obaja rodičia sú nádenní robotníci, rovnako ako dvaja z jeho súrodencov, ktorí musia pracovať a preto nemôžu chodiť do školy. Rovnako aj Harish Chandra musí pomáhať s domácimi prácami. Ako každé dieťa sa však rád hrá a jeho snom je stať sa policajtom. Jeho zvláštnosťou je veľmi pomalá reč. V škole sa veľmi snaží aby dosiahol dobré výsledky. Obľúbeným predmetom je anglický jazyk . Prosíme o pomoc pre toto dieťa, aby mohlo pokračovať vo vzdelávaní.

Raghavendra

Raghavendra Chlapec, 12 rokov

Raghavendra je kreatívny, šikovný, trochu tichší chlapec, ktorý svoj čas rád trávi s kamarátmi rôznymi hrami, no najradšej hrá volejbal. V škole je jeho obľúbeným predmetom angličtina. V dospelosti by sa chcel stať policajtom. Doma musí pomáhať svojim rodičom s rôznymi domácimi prácami. Má dvoch starších súrodencov, sestru a brata. Ich obaja rodičia sú nádennými robotníkmi. Rodina potrebuje pomoc pri financovaní ďalšieho štúdia svojich detí, keďže ich príjem nepostačuje na školné ani pre jedno z detí.

Akshay

Akshay Chlapec, 15 rokov

Akshayov otec nádenný robotník a mama pracuje na poliach. Má dvoch bratov. V štúdiu je síce pomalší, no vynahrádza to so svojou snaživosťou. Počas štúdií býva na internáte a jeho obľúbeným predmetom je anglický jazyk. Vo voľnom čase rád hrá kriket s kamarátmi a chce sa stať inžinierom. Podporte Akshaya ak by ste mu chceli pomôcť k dosiahnutiu vysnívaných cieľov.

Kiran Kumar

Kiran Kumar Chlapec, 13 rokov

Kiran Kumar je veľmi priateľský, dobre sa učí a má prirodzenú autoritu medzi spolužiakmi. Medzi jeho obľúbené predmety patrí štúdium anglického jazyka. Jeho hlavnou spoločenskou aktivitou, ktorú rozvíja mimo školské lavice je kriket.

Je jedným zo štyroch detí. Rodičia pracujú ako nádenní robotníci. Kiran Kumar pomáha s nosením vody. Ak bude mať Kiran finančnú podporu, bude môcť pokračovať v ceste  za svojim snom stať sa inžinierom.

Mari Joseph

Mari Joseph Chlapec, 10 rokov

Mari Joseph je veľmi živý, dobre sa učí a pekne píše. Jeho obľúbeným školským predmetom je anglický jazyk a vo voľnom čase rád hrá futbal. Keďže jeho rodičia odišli ďaleko za prácou, býva Mari Joseph na internáte. Túži sa stať policajtom. Pochádza z štyroch detí. Jeho rodina má malý mesačný príjem, a preto potrebuje Mari Joseph finančnú pomoc, aby mohol pokračovať v štúdiu.

Poojitha

Poojitha Dievča, 9 rokov

Poojitha je dievča z hinduistickej rodiny. Navštevuje základnú školu a jej obľúbeným predmetom je anglický jazyk. Medzi jej koníčky patrí hlavne tanec. Býva so svojimi rodičmi. V škole je tichá a pomaly sa učí, ale počúva učiteľov a má dobrú povahu. Jej otec pracuje ako roľník a matka je ženou v domácnosti. Poojitha pomáha doma s domácimi prácami. Dievča by sa chcelo stať lekárkou, ale pre nízky príjem rodiny je možné, že školu nedokončí. Preto by jej prišla vhod finančná pomoc pri štúdiu.

Vikas

Vikas Chlapec, 12 rokov

Vikas je šikovný, i keď trochu neposedný chlapec, ktorý je ochotný pomáhať druhým. V učení je trocha pomalší, ale veľmi sa snaží. V škole je jeho obľúbený predmet angličtina a vo voľnom čase rád hrá indickú hru kabbadi. V budúcnosti by sa chcel stať policajtom. Býva so svojou rodinou , má dvoch bratov a jednu sestru. Ich otec pracuje ako pracovník v miestnej samospráve a matka je žena v domácnosti. Doma je Vikasovou povinnosťou pomáhať s nákupom potravín. Keďže rodina je chudobná a nedokáže platiť štúdium pre Vikasa, veľmi by im pomohla Vaša finančná pomoc.

Prajwal

Prajwal Chlapec, 14 rokov

Prajwal je usilovný žiak a je tiež športovo nadaný. Jeho obľúbeným predmetom je anglický jazyk. Vo voľnom čase si rád zahrá s kamarátmi futbal. V budúcnosti by sa chcel stať inžinierom. Býva so svojou rodinou. Má tri sestry. Doma musí pomáhať s nosením vody. Jeho otec pracuje ako nádenný robotník a mama je ženou v domácnosti. Vzhľadom na to, že jeho rodičia majú problém uživiť celú rodinu, potrebuje Prajwal pomoc, aby mohol pokračovať vo svojom vzdelávaní.

Jai Raj

Jai Raj Chlapec, 13 rokov

Jai Raj je dobrý chlapec, ktorý je športovo nadaný a v triede je poslušný. Jeho obľúbeným predmetom je anglický jazyk. Vo voľnom čase eľmi rád hrá kriket. V budúcnosti by sa chcel stať inžinierom. Býva so svojou rodinou. Má dve sestry. Jeho otec pracuje ako nádenný robotník a mama je učiteľka. Ich rodinný rozpočet však nepostačuje na pokrytie nákladov na jeho štúdiá, a preto by mu veľmi pomohla Vaša finančná podpora a pomoc.

Akash

Akash Chlapec, 12 rokov

Akash je šikovný žiak,jeho obľúbeným predmetom je anglický jazyk. Je to šťastné a aktívne dieťa,ktoré sa ľahko skamaráti s inými deťmi. Je talentovaný v rôznych oblastiach. Veľmi ho baví práca s počítačmi a rád cvičí jogu. Je výborný športovec, pričom sa mu podarilo získať niekoľko cien. Jeho koníčkom je čítanie a hranie hier. Medzi jeho domáce povinnosti patrí upratovanie. Ako dospelý by Akash chcel byť inžinier. Prosíme o podporu pre Akasha, aby sa jeho sen stal realitou. Vzdelanie je pre deti zo sirotinca potrebnejšie viac, ako pre kohokoľvek iného, čo ako chudobného. Im nechýbajú len peniaze, ale aj rodina a zdravie.

Akash

Akash Chlapec, 7 rokov

Akash pochádza z troch súrodencov. Jeho otec tvrdo pracuje ako vodič a matka je ženou v domácnosti. Všetky tri deti chodia do školy. Akash býva na internáte. Pokiaľ je doma, rodičom vypomáha trhaním buriny v záhrade.

Podľa slov svojich učiteľov je Akash nezbedné dieťa, zato šťastné a spokojné. Jeho výsledky v štúdiu sú priemerné. V škole sa mu najviac páči anglický jazyk. Rád pracuje v záhrade a kreslí. Svojimi rodičmi a príbuznými je veľmi milovaný.

V budúcnosti by sa rád stal lekárom. Vopred ďakujeme za Váš záujem o Akasha a jeho príbeh.

detí na stranu
Spolu 112 detí - strana 1 / 10
1 2