Novy Gety Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec bibendum consequat purus quis dictum. Curabitur nulla dolor, auctor ultrices elementum sed, blandit nec tellus.

Deti, ktoré hľadajú sponzora

10 detí
Pohlavie
Ročník
Vek od do
Mari Joseph

Mari Joseph Chlapec, 13 rokov

Mari Joseph je veľmi živý, dobre sa učí a pekne píše. Jeho obľúbeným školským predmetom je anglický jazyk a vo voľnom čase rád hrá volejbal. Keďže jeho rodičia odišli ďaleko za prácou, býva Mari Joseph na internáte. Túži sa stať inžinierom. Pochádza z štyroch detí. Jeho rodina má malý mesačný príjem, a preto potrebuje Mari Joseph finančnú pomoc, aby mohol pokračovať v štúdiu.

Ankita

Ankita Dievča, 8 rokov

Ankita je spoločenské dievča. Rada sa učí. Jej obľúbeným predmetom je matematika. Vo voľnom čase rada spieva.

Jej rodičia sú však chudobní a nemôžu si dovoliť hradiť kvalitné vzdelávanie Ankity, keďže majú ešte ďalšie dve dcéry. Rodinnú situáciu nezľahčuje ani to, že otec je alkoholik. Ankita preto býva na internáte. Jej mama sa snaží trvdo pracovať, aby sa jej dcéry mohli mať lepšie, ako sa mala ona.

Ankita by sa rada stala policajtkou, keď vyrastie, no na to, aby mohla vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje Vašu pomoc.

Bhagyashree

Bhagyashree Dievča, 13 rokov

Bhagyashree je tiché a milé dievča. Dobre sa učí. Jej obľúbeným predmetom je veda. Vo voľnom čase sa rada venuje spevu. Býva na internáte. Má dvoch mladších súrodencov, sestru a brata.

Jej otec má malý stánok, no jeho príjem nepostačuje na uživenie rodiny.

Bhagyashree sa jedného dňa túži stať lekárkou. Na to, aby mohla vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje pomoc.

Muttappa

Muttappa Chlapec, 10 rokov

Muttappa je chytrý, aktívny a usilovne vykoná každú úlohu, ktorú mu stanovia. V škole ho najviac zaujal jazyk kannada a vo voľnom čase sa venuje kresleniu a maľovaniu. Učitelia tvrdia, že sa rád zapája do všetkých aktivít a je občas nezbedný. Má rešpekt voči starším.Muttappa býva na internáte a v domácnosti vypomáha trhaním buriny v záhrade.

 

Otec i matka pracujú ako nádenní robotníci. Jeho otec veľa nezarába a tak je hlavným zdrojom príjmu rodiny matka. Muttappa má 4 sestry.

 

Ako veľa chlapcov, i Muttappa by sa rád stal policajtom. Veríme, že sa mu to raz podarí.

Davalasab

Davalasab Chlapec, 10 rokov

Davalasab je dobre vychovaný chlapec. Otec je roľníkom a matka je ženou v domácnosti. Chlapec má troch bratov. Príjem v rodine je nižší. Davalasab býva na internáte. Doma pomáha nosením vody.

Chlapec je slabší v učení, plachý a potrebuje neustále povzbudzovanie. Na svojom štúdiu tvrdo pracuje, a preto má výborné výsledky. Je úctivý a poslušný. V škole ho najviac baví miestny jazyk kannada a vo voľnom čase sa venuje hudbe.

V budúcnosti by sa rád stal policajtom. Ďakujeme za akúkoľvek podporu Davalasaba v plnení jeho sna.

Malakavva

Malakavva Dievča, 11 rokov

Malakavva má jedného brata a obaja rodičia pracujú ako nádenní robotníci. Dievča býva na internáte a v domácnosti vypomáha zametaním.

Na svojom štúdiu a sebe tvrdo pracuje, je chytrá a pokojnej povahy. Voči ostatným prejavuje rešpekt a rada by mala veľa kamarátov. Školu má rada a najviac ju zaujal miestny jazyk kannada. Po škole sa venuje hudbe.

Jedného dňa by rada pracovala ako policajtka. Ďakujeme, že zvážite jej podporu.

H.K. Koravappa

H.K. Koravappa Chlapec, 10 rokov

Koravappa patrí medzi dobrých študentov. Na hodinách je aktívny, pekne číta a sem tam ako každý chlapec v jeho veku vymýšľa a je nezbedný. V škole ho najviac baví matematika a vo voľnom čase rád hráva s kamarátmi kriket. Počas školského roku býva na internáte. Doma má ešte tri sestry. Jeho otec vlastní kúsok pôdy, ktorý obhospodáruje a mama pracuje ako nádenná robotníčka. Keď je doma, pomáha Koravappa rodičom najmä so zametaním.

Jeho snom je stať sa oblastným vládnym úradníkom. Budeme radi, ak mu pomôžete v jeho sne podporou jeho vzdelávania.

Ashiya

Ashiya Dievča, 10 rokov

Ashiya je tiché dievčatko. Býva spolu so svojimi bratmi a rodičmi. Jej rodičia majú kúsok pôdy, ktorú obrábjú a popri tom chodia za prácou a živia sa ako nádennný robotníci. Mama je ženou v domácnosti. Dievčatko pomáha mame so zametaním. V škole dosahuje priemerné výsledky. Najviac ju baví matematika. Vo voľnom čase sa rada hráva rôzne hry.

Keď vyrastie, chcela by sa stať lekárkou. Ďakujeme, že nám pomôžete a spolu jej umožníme uskutočniť jej sen.

Venki

Venki Chlapec, 12 rokov

Venki je veľmi milý chlapec. Býva na internáte. Rodina má malý kúsok pôdy, ktorý obrába. Pokiaľ je výdatná sezóna dažďov, venujú sa rodičia malého Venkiho farmárčine, inak obaja pracujú ako nádenní robotníci. V rodine je ešte jedno dievča. Chlapec pomáha v domácnosti nosením vody. V škole dosahuje dobré výsledky, pekne vychádza so svojími spolužiakmi a je veľmi nápomocný najmä slabším spolužiakom. Medzi jeho najobľúbenejšie predmety patrí miestny jazyk kannada a vo voľnom čase rád hráva s kamarátmi kriket.

V dospelosti by rád išiel v šľapajách otca a stal sa roľníkom. Veríme, že s Vašou pomocou sa mu podarí jeho sen uskutočniť.

Bhagyshree

Bhagyshree Dievča, 12 rokov

Bhagyshree býva na internáte. Jej rodičia odišli za prácou do vzdialeného mesta. Je jedináčik, svojimi starými rodičmi je veľmi milovaná a často ju navštevujú. Vzťahy medzi rodičmi nie sú ideálne. Bhagyshree je veľmi entuziastická, výborne sa učí a rada objavuje nové veci. Je veselá a pomáha svojim kamarátom. V škole ju najviac baví náuka o životnom prostredí a vo voľnom čase rada tancuje a spieva. Chcela by sa stať učiteľkou. Veríme, že sa medzi Vami nájde dobrá duša, ktorá Bhagyshree podporí v jej štúdiu a na ceste za plnením jej sna.

detí na stranu
Spolu 10 detí - strana 1 / 1