Novy Gety Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec bibendum consequat purus quis dictum. Curabitur nulla dolor, auctor ultrices elementum sed, blandit nec tellus.

Deti, ktoré hľadajú sponzora

37 detí
1 2
Pohlavie
Ročník
Vek od do
Maheshwari

Maheshwari Dievča, 8 rokov

Maheshwari je usilovné dievčatko, ktoré má veľký sen, chce sa stať inžinierkou. Narodila sa však do chudobnej rodiny. Jej rodičia nemajú žiadny istý príjem, pracujú len ako nádenní robotníci, čiže nevedia, kedy niečo zarobia a kedy nie. Maheshwari má ešte ďalších súrodencov, o ktorých sa jej rodičia musia starať.

Maheshwari má v škole najradšej miestny jazyk kannada a vo voľnom čase rada tancuje.

Aby mohla ísť za svojim snom, potrebuje pomoc. Kto jej pomôže?

Shrusti

Shrusti Dievča, 8 rokov

Shrusti learns very well. Math works best for her. She also enjoys it the most. When she has time, she likes to draw. She lives with her parents in a boarding school, where her parents work as cooks. Shrusti helps by sweeping there. She has two more sisters.

When she grows up, she would like to become a teacher, but she needs financial help to do so. Who will give her a helping hand?

Mary

Mary Dievča, 10 rokov

Mary je hravé dievča, ktoré má veľa kamarátok. Býva na internáte, keďže jej rodina býva ďaleko od školy. Mary má troch starších súrodencov, jednu sestru a dvoch bratov. Ich rodičia ťažko pracujú ako nádenní robotníci, no ich príjem je veľmi slabý a nedokážu uživiť svoju rodinu a zabezpečiť tak pre Mary dobré vzdelávanie.

Mary by sa rada stala učiteľkou, keď vyrastie. Aby Mary mohla vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje pomoc. Kto jej chce pomôcť?

Monika

Monika Dievča, 11 rokov

Monikiným snom je stať sa lekárkou. Je šikovná a rada sa učí nové veci. Vo voľnom čase rada hráva indickú hru kho-kho. V škole má najradšej miestny jazyk kannada.

Monika má chudobných rodičov, no napriek tomu dúfa, že sa jej podarí študovať a ísť za svojim snov. Kto jej v tom pomôže?

Rajeshwari

Rajeshwari Dievča, 13 rokov

Rajeshwari je šikovná, kreatívna a aktívna mladá slečna. Vyniká vo voľnočasových aktivitách. V škole je jej obľúbeným predmetom jazyk hindi. Býva na internáte, keďže pochádza z odľahlej dediny.

Rajeshwari má dvoch bratov. Ich rodičia sú roľníci, no ich príjem je nízky a nezvládajú platiť školné poplatky svojich detí.

Rajeshwari sa túži stať štátnou úradníčkou, keď vyrastie, no na ceste za svojim snom potrebuje finančnú pomoc.

Sushma

Sushma Dievča, 13 rokov

Sushma má v škole najradšej matematiku a vo voľnom čase sa rada venuje tancu. Býva na internáte, kde medzi jej povinnosti patrí zametanie.

Jej rodičia sa snažia zabezpečiť svoju rodinu ako nádenní robotníci, no ich príjem je mizerný. Sushma má ešte jedného brata a dve sestry.

Sushma sníva, že sa stane učiteľkou, aby mohla vzdelávať ďalšie deti. Aby si však mohla svoj sen splniť, potrebuje pomoc. Kto jej pomôže?

Vinod Kumar

Vinod Kumar Chlapec, 8 rokov

Vinod Kumar je veľmi dobrý žiak. Je aktívny a snaživý. Pochádza z chudobnej rodiny. Jeho rodičia majú ešte dve dcéry. Pracujú ako nádenní robotníci, čiže rodinný príjem je mizivý a neistý.

Vinod Kumar býva na internáte. V škole najviac obľubuje matematiku. Vo svojom voľnom čase rád hrá s kamarátmi volejbal. Keď vyrastie, chcel by sa stať vojakom.

Aby mohol Vinod Kumar pokračovať vo vzdelávaní, potrebuje pomoc.

Srujan

Srujan Chlapec, 10 rokov

Srujan sa veľmi rád hrá, no ani školu nezanedbáva a dobre sa učí. Býva na internáte. Najradšej sa učí angličtinu. Má jednu sestru. Ich otec pracuje ako kuchár a mama je žena v domácnosti.

Srujan doma pomáha upratovaním a keď má čas, rád hráva futbal.

Srujan sníva o tom, že sa stane policajtom. Kto mu pomôže, aby si mohol splniť svoj sen?

Balraj

Balraj Chlapec, 9 rokov

Balraj sa rád učí. Jeho najobľúbenejším predmetom je miestny jazyk kannada. Keď má čas, rád si zahrá futbal. Ako väčšina chlapcov v jeho veku, aj on sa túži stať policajtom.

Bajraj má dve staršie sestry. Rodina je však chudobná, keďže ich rodičia pracujú len ako nádenní robotníci.

Kto pomôže Balrajovi v tom, aby mohol pokračovať v štúdiu?

Deniston Kumar

Deniston Kumar Chlapec, 8 rokov

Deniston je veľmi tichý chlapček, ktorý sa snaží dobre učiť. Medzi jeho obľúbené predmety patrí angličtina. Deniston si rád so svojimi kamarátmi zahrá kriket.

Má jednu sestru a jedného brata. Ich otec je roľník a mama je ženou v domácnosti.

Jedného dňa by sa rád stal policajtom. Na to, aby mohol vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje pomoc.

Joshua Cleb

Joshua Cleb Chlapec, 9 rokov

Joshua je poslušný chlapec. Jeho otec je pastor a mama je učiteľka. Majú ešte jednu dcéru.

Joshua sa ako väčšina chlapcov v jeho veku túži stať policajtom. V škole obľubuje hodiny matematiky. Keď má čas, rád ho trávi hraním kriketu.

Keďže Joshuov otec je odkázaný na milodary, príjem rodiny je nízky a Joshua potrebuje finančnú pomoc, aby sa mohol ďalej vzdelávať.

Yasin

Yasin Chlapec, 8 rokov

Yasinov otec sa nestará o rodinu. Je alkoholik a viac a viac rodinu zadlžuje. Yasinova mama je chorá a nepracuje. Starajú sa o nich starí rodičia. Yasin má ešte staršiu sestru. Vo voľnom čase Yasin rád pozerá televízor. V škole sa neučí príliš dobre, asi aj kvôli nezdravému prostrediu v rodine. Keď vyrastie, chcel by sa stať policajtom. Kto mu v tom pomôže?

detí na stranu
Spolu 37 detí - strana 1 / 4
1 2