Novy Gety Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec bibendum consequat purus quis dictum. Curabitur nulla dolor, auctor ultrices elementum sed, blandit nec tellus.

Deti, ktoré hľadajú sponzora

29 detí
1 2
Pohlavie
Ročník
Vek od do
Shrusti

Shrusti Dievča, 8 rokov

Shrusti learns very well. Math works best for her. She also enjoys it the most. When she has time, she likes to draw. She lives with her parents in a boarding school, where her parents work as cooks. Shrusti helps by sweeping there. She has two more sisters.

When she grows up, she would like to become a teacher, but she needs financial help to do so. Who will give her a helping hand?

Mary

Mary Dievča, 10 rokov

Mary je hravé dievča, ktoré má veľa kamarátok. Býva na internáte, keďže jej rodina býva ďaleko od školy. Mary má troch starších súrodencov, jednu sestru a dvoch bratov. Ich rodičia ťažko pracujú ako nádenní robotníci, no ich príjem je veľmi slabý a nedokážu uživiť svoju rodinu a zabezpečiť tak pre Mary dobré vzdelávanie.

Mary by sa rada stala učiteľkou, keď vyrastie. Aby Mary mohla vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje pomoc. Kto jej chce pomôcť?

Monika

Monika Dievča, 11 rokov

Monikiným snom je stať sa lekárkou. Je šikovná a rada sa učí nové veci. Vo voľnom čase rada hráva indickú hru kho-kho. V škole má najradšej miestny jazyk kannada.

Monika má chudobných rodičov, no napriek tomu dúfa, že sa jej podarí študovať a ísť za svojim snov. Kto jej v tom pomôže?

Sushma

Sushma Dievča, 13 rokov

Sushma má v škole najradšej matematiku a vo voľnom čase sa rada venuje tancu. Býva na internáte, kde medzi jej povinnosti patrí zametanie.

Jej rodičia sa snažia zabezpečiť svoju rodinu ako nádenní robotníci, no ich príjem je mizerný. Sushma má ešte jedného brata a dve sestry.

Sushma sníva, že sa stane učiteľkou, aby mohla vzdelávať ďalšie deti. Aby si však mohla svoj sen splniť, potrebuje pomoc. Kto jej pomôže?

Srujan

Srujan Chlapec, 10 rokov

Srujan sa veľmi rád hrá, no ani školu nezanedbáva a dobre sa učí. Býva na internáte. Najradšej sa učí angličtinu. Má jednu sestru. Ich otec pracuje ako kuchár a mama je žena v domácnosti.

Srujan doma pomáha upratovaním a keď má čas, rád hráva futbal.

Srujan sníva o tom, že sa stane policajtom. Kto mu pomôže, aby si mohol splniť svoj sen?

Balraj

Balraj Chlapec, 9 rokov

Balraj sa rád učí. Jeho najobľúbenejším predmetom je miestny jazyk kannada. Keď má čas, rád si zahrá futbal. Ako väčšina chlapcov v jeho veku, aj on sa túži stať policajtom.

Bajraj má dve staršie sestry. Rodina je však chudobná, keďže ich rodičia pracujú len ako nádenní robotníci.

Kto pomôže Balrajovi v tom, aby mohol pokračovať v štúdiu?

Joshua Cleb

Joshua Cleb Chlapec, 9 rokov

Joshua je poslušný chlapec. Jeho otec je pastor a mama je učiteľka. Majú ešte jednu dcéru.

Joshua sa ako väčšina chlapcov v jeho veku túži stať policajtom. V škole obľubuje hodiny matematiky. Keď má čas, rád ho trávi hraním kriketu.

Keďže Joshuov otec je odkázaný na milodary, príjem rodiny je nízky a Joshua potrebuje finančnú pomoc, aby sa mohol ďalej vzdelávať.

Yasin

Yasin Chlapec, 8 rokov

Yasinov otec sa nestará o rodinu. Je alkoholik a viac a viac rodinu zadlžuje. Yasinova mama je chorá a nepracuje. Starajú sa o nich starí rodičia. Yasin má ešte staršiu sestru. Vo voľnom čase Yasin rád pozerá televízor. V škole sa neučí príliš dobre, asi aj kvôli nezdravému prostrediu v rodine. Keď vyrastie, chcel by sa stať policajtom. Kto mu v tom pomôže?

Ravutappa

Ravutappa Chlapec, 13 rokov

Ravutappovi otec zomrel a mama sa snaží uživiť rodinu, no pracuje len ako nádenná robotníčka. Ravutappa má ešte staršieho brata. Doma pomáha s nosením vody. V škole sa neučí príliš dobre. Jeho najobľúbenejší predmet je miestny jazyk kannada. Vo voľnom čase Ravutappa rád hrá kriket a keď vyrastie, chcel by sa stať profesionálnym hráčom kriketu. Na ceste za vzdelaním potrebuje pomoc. Kto sa chce stať jeho dobrodincom?

Parvathi

Parvathi Dievča, 14 rokov

Parvathi je veľmi spoločenská a má veľa kamarátiek. V škole vyniká. Najradšej má matematiku. Keď má čas, rada si zahrá volejbal.

Jej rodičia pracujú ako nádenní robotníci, ktorí svoj príjem nemajú istý. Okrem Parvathi majú ešte jedného syna a jednu dcéru.

Parvathi by sa chcela stať učiteľkou, no aby mohla ísť za svojim snom, potrebuje pomoc. Kto jej chce pomôcť?

Venkatesh

Venkatesh Chlapec, 8 rokov

Venkatesh je aktívny chlapec. Má dvoch bratov a jednu sestru. Ich otec živí svoju rodinu ako roľník, mama je žena v domácnosti. Venkatesh im pomáha ako len vie. V škole sa najradšej učí matematiku.

Venkatesh rád hráva s kamarátmi futbal. Keď vyrastie, chcel by sa stať štátnym úradníkom. Kto mu pomôže, aby mohol pokračovať vo vzdelávaní?

Abhishek

Abhishek Chlapec, 10 rokov

Abhishekovi rodičia sú chudobní, nemajú riadnu prácu, pracujú len ako nádenní robotníci, no napriek tomu by sa Abhishek rád vzdelával. V škole ho najviac baví miestny jazyk kannada. Vo voľnom čase rád hráva futbal. Býva na internáte. Má jednu mladšiu sestru.

Abhishek by sa rád, ako väčšina chlapcov v jeho veku, stal policajtom. Kto mu pomôže v tom, aby mohol študovať?

detí na stranu
Spolu 29 detí - strana 1 / 3
1 2