Novy Gety Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec bibendum consequat purus quis dictum. Curabitur nulla dolor, auctor ultrices elementum sed, blandit nec tellus.

Deti, ktoré hľadajú sponzora

14 detí
1 2
Pohlavie
Ročník
Vek od do
Nikitha Puttamma

Nikitha Puttamma Dievča, 15 rokov

Nikitha Puttamma sa učí dobre, jej najobľúbenejší predmet je anglický jazyk. Je to šťastné a priateľské dievča. Rada sa hrá s inými deťmi. Veľmi túži po láske a pozornosti. Absolvovala operáciu oka kvôli sivému zákalu, lebo už takmer na to oko nevidela. V rámci mimoškolských aktivít rada tancuje. Jej koníčkom je čítanie.

Dieťa býva v sirotinci Nava Sanidhya, o ktorom sa viac dočítate na našich stránkach. Medzi jej domáce povinnosti patrí umývanie okien. Po smrti matky ju otec nechal na autobusovej stanici, kde ju našla polícia. Zobrali ju do štátneho sirotinca, odkiaľ putovala do sirotinca Nava Sanidhya, v ktorom žije doteraz.

Ako dospelá by Nikitha Puttamma chcela byť učiteľka. Prosíme o podporu jej štúdia, aby sa jej sen stal realitou. Vzdelanie je pre deti zo sirotinca potrebnejšie viac, ako pre kohokoľvek iného, čo ako chudobného. Im nechýbajú len peniaze, ale aj rodina a zdravie.

Balraj

Balraj Chlapec, 9 rokov

Balraj sa rád učí. Jeho najobľúbenejším predmetom je miestny jazyk kannada. Keď má čas, rád si zahrá futbal. Ako väčšina chlapcov v jeho veku, aj on sa túži stať policajtom.

Bajraj má dve staršie sestry. Rodina je však chudobná, keďže ich rodičia pracujú len ako nádenní robotníci.

Kto pomôže Balrajovi v tom, aby mohol pokračovať v štúdiu?

Shiva Kumar

Shiva Kumar Chlapec, 9 rokov

Shiva Kumar je dobrý chlapec, ktorý pochádza z chudobnej rodiny. Jeho rodičia pracujú ako nádenní robotníci a tak je príjem rodiny neistý. Majú ešte jedného syna.

Shiva Kumar krásne kreslí. Keď má čas, rád si zahrá volejbal. V škole mu najlepšie ide anglický jazyk.

Shiva Kumar sa dobre učí a keď vyrastie, chcel by sa stať právnikom. Aby však mohol vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje pomoc.

Abhishek

Abhishek Chlapec, 11 rokov

Abhishekovi rodičia sú chudobní, nemajú riadnu prácu, pracujú len ako nádenní robotníci, no napriek tomu by sa Abhishek rád vzdelával. V škole ho najviac baví miestny jazyk kannada. Vo voľnom čase rád hráva futbal. Býva na internáte. Má jednu mladšiu sestru.

Abhishek by sa rád, ako väčšina chlapcov v jeho veku, stal policajtom. Kto mu pomôže v tom, aby mohol študovať?

Arjun

Arjun Chlapec, 10 rokov

Arjun je veľmi dobrý a šikovný chlapec. Je dosť hravý. Pochádza z chudobných pomerov. Jeho rodičia sa snažia ako nádenní robotníci uživiť svojich troch synov.

Arjun býva na internáte. V škole najviac obľubuje angličtinu. Keď má čas, rád si zahrá s kamarátmi volejbal.

Arjun sa túži stať vojakom. Kto mu chce pomôcť na ceste za jeho snom?

Lepakshi

Lepakshi Chlapec, 10 rokov

Lepakshi je usilovný žiak. Pochádza z chudobnej rodiny. Jeho rodičia nemajú riadnu prácu, pracujú len ako nádenní robotníci. Popri ňom majú ešte jednu dcéru a jedného syna.

Lepakshi sa najradšej učí anglický jazyk. Býva na internáte, kde pomáha so zametaním. Vo voľnom čase si rád zahrá futbal.

Lepakshi sa túži stať vojakom, no aby mohol vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje pomoc.

Muttappa

Muttappa Chlapec, 11 rokov

Muttappa je chytrý, aktívny a usilovne vykoná každú úlohu, ktorú mu stanovia. V škole ho najviac zaujal jazyk kannada a vo voľnom čase sa venuje kresleniu a maľovaniu. Učitelia tvrdia, že sa rád zapája do všetkých aktivít a je občas nezbedný. Má rešpekt voči starším.Muttappa býva na internáte a v domácnosti vypomáha trhaním buriny v záhrade.

 

Otec i matka pracujú ako nádenní robotníci. Jeho otec veľa nezarába a tak je hlavným zdrojom príjmu rodiny matka. Muttappa má 4 sestry.

 

Ako veľa chlapcov, i Muttappa by sa rád stal policajtom. Veríme, že sa mu to raz podarí.

Darshan Kumar

Darshan Kumar Chlapec, 14 rokov

Darshan Kumar je skvelý žiak, ktorého najviac baví veda. Býva na internáte, keďže jeho dedina je ďalej od školy. Má jednu sestru. Ich rodičia sú nádenní robotníci, ktorých príjem je veľmi nízky.

Darshan Kumar by sa rád stal policajtom, no aby sa mohol ďalej vzdelávať, potrebuje pomoc dobrých ľudí.

Nikhil

Nikhil Chlapec, 9 rokov

Nikhil je priateľský chlapček. Je síce jedináčik, no jeho rodičia sú veľmi chudobní. Pracujú ako nádenní robotníci. Napriek tomu chcú pre syna to najlepšie. Nikhil sníva o tom, že by sa chcel stať lekárom, aby mohol liečiť ľudí.

Nikhil býva na internáte. V škole je jeho obľúbeným predmetom miestny jazyk kannada. Jeho koníčkom je spev.

Kto pomôže Nikhilovi splniť si sen?

Thirumala

Thirumala Chlapec, 11 rokov

Thirumala má veľké ciele, chcel by sa stať inžinierom. Jeho rodina si však nemôže dovoliť platiť mu školné, keďže sú veľmi chudobní. Jeho rodičia nemajú stále zamestnanie, živia sa len ako nádenní robotníci. Majú ešte ďalších dvoch synov, o ktorých sa musia starať.

Thirumala býva na internáte. Vo voľnom čase rád hráva volejbal.

Kto mu pomôže, aby mohol ísť za svojim snom?

Rohith

Rohith Chlapec, 12 rokov

Rohith je skvelý žiak. Snaží sa dobre učiť, aby mohol v živote uspieť. Jeho rodičia sú roľníci, ale Rohith má väčšie ciele. Chcel by sa stať lekárom, aby mohol liečiť ľudí.

V škole mu veľmi dobre ide matematika. Býva na internáte, keďže jeho rodina býva ďaleko od školy. Najlepšie mu ide matematika a jeho koníčkom je basketbal.

Kto pomôže Rohithovi ísť za svojim snom?

Manoj

Manoj Chlapec, 13 rokov

Manoj sa učí dobre. Má totiž veľký sen. Chcel by sa stať lekárom. V škole ho najviac baví miestny kazyk kannada. Býva na internáte, kde vo svojom voľnom čase rád hráva kriket s kamarátmi.

Manoj má jedného mladšieho brata. Ich otec je zdravotník a mama je žena v domácnosti.

Aby mohol Manoj pokračovať vo vzdelávaní, potrebuje pomoc.

detí na stranu
Spolu 14 detí - strana 1 / 2
1 2