Novy Gety Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec bibendum consequat purus quis dictum. Curabitur nulla dolor, auctor ultrices elementum sed, blandit nec tellus.

Fond darčekov

Deti v našich projektoch je možné obdarovať finančným darom prostredníctvom Fondu darčekov.

Ak chcete obdarovať konkrétne dieťa z programu Edu aid / Podporme vzdelávanie detí, bude obdarované vami vybrané dieťa (školské potreby, hračky...) a zároveň ono a všetci jeho spolužiaci v triede budú obdarované rovnakými praktickými darčekmi - zväčša školskými potrebami. Takto je zabezpečené, aby si deti nezávideli a necítili sa menejcenné. (Za 30 € je možné obdarovať 50 spolužiakov v triede perom, ceruzkou, gumou, strúhadlom, pravítkom a zošitom, pričom Vami vybrané dieťa dostane naviac nejaký špeciálny darček, napr. slovník...).

Ak pošlete prostriedky bez udania konkrétneho dieťaťa, budú prostriedky Fondu použité na nákup darčekov pre všetky deti. Napr. teplé oblečenie ako vianočný darček pre internátne deti.

Pre obdarovanie detí použite vo vašej platbe
variabilný symbol 0999.

  • Informácie k platbe: číslo účtu: SK12 833 0000 000 2100 531 094, SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX, FIO banka
  • Ak ste pravidelným podporovateľom konkrétneho dieťaťa, použite v platbe aj špecifický symbol, ktorým môžme ľahšie identifikovať vašu platbu.
  • Ak chcete obdarovať cez Fond darčekov konkrétne dieťa (a jeho spolužiakov), napíšte nám prosím e-mail. Bez informácie ako konkrétne použiť váš príspevok, budú peniaze z Fondu darčekov použité pre obdarovanie detí v konkrétnej škole podľa rozhodnutia nášho miestneho partnera.
  • Vami poslaná suma do Fondu darčekov je celá použitá pre obdarovanie detí. Žiadna časť nie je použitá na réžiu a prevádzkové náklady.
  • Do Fondu darčekov môžete prispievať kedykoľvek počas roku.
  • Ako také obdarovanie vyzerá si pozrite vo fotoalbumoch na FB.
Fond darčekov