Novy Gety Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec bibendum consequat purus quis dictum. Curabitur nulla dolor, auctor ultrices elementum sed, blandit nec tellus.

Deti, ktoré hľadajú sponzora

23 detí
1 2
Pohlavie
Ročník
Vek od do
Kruthi

Kruthi Dievča, 9 rokov

Kruthi pochádza z veľmi chudobnej rodiny. Jej mama je dlhodobo chorá a je na liečbe. Otec sám sa snaží uživiť rodinu. Pracuje ako roľník. Mama kvôli svojmu zdravotnému stavu nie je schopná robiť domáce práce a tak Kruthi po návrate zo školy musí robiť domáce práce.

Kruthin najobľúbenejší predmet je angličtina. Jej koníčkom je spev. Kruthi sníva o tom, že sa jedného dňa stane učiteľkou. Kto jej pomôže, aby mohla pokračovať vo vzdelávaní?

 

Bhoomika

Bhoomika Dievča, 10 rokov

Bhoomika pochádza z chudobnej rodiny. Jej otec pracuje ako nádenný roboník po domoch iných ľudí. Jej mama je tiež nádenná robotníčka. Ich príjem je veľmi nízky. Majú ešte jedného syna. Bhoomika je aktívne dievča, v škole sa jej darí.

Najradšej má miestny jazyk kannada. Jej koníčkom je kreslenie. Keď vyrastie, chcela by sa stať učiteľkou. Aby však mohla vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje pomoc. Kto jej pomôžete v štúdiu?

Chidananda

Chidananda Chlapec, 10 rokov

Chidananda is dobrý, snaživý, šikovný chlapec. Najradšej sa učí angličtinu. Je dobrý žiak. Jeho koníčkom je basketbal. Je jedináčikom. Obaja jeho rodičia pracujú ako nádenní robotníci. Rodinný príjem je teda nízky.

Chidananda sníva o tom, že z neho bude policajt. Aby však mohol pokračovať v štúdiu, potrebuje finančnú podporu.

Devaraja

Devaraja Chlapec, 10 rokov

Devaraja je veľmi tichý, no priateľský chlapec. V triede je veľmi aktívny a snaží sa dosahovať dobré výsledky. Býva na internáte. Má dvoch bratov. Obaja ich rodičia pracujú ako nádenní robotníci. Ich príjem je teda neistý a nízky.

Deverajov najobľúbenejší predmet je angličtina. Jeho hobby je spev. Keď vyrastie, rád by sa stal policajtom. Kto mu finančne pomôže, aby sa mohol naďalej vzdelávať?

 

 

Ananya

Ananya Dievča, 9 rokov

Ananya je usilovná žiačka, ktorá sa snaží dosahovať dobré výsledky. Rada sa zapája aj do mimovzdelávacích aktivít. Ananya má tri sestry. Ich otec pracuje ako opravár telefónov a mama je krajčírka. Príjem rodiny však nepostačuje na školské poplatky detí.

Ananya vyniká vo všetkých predmetoch. Najradšej má anglický jazyk. Vo voľnom čase si rada píše. Keď vyrastie, chcela by sa stať učiteľkou. Aby však mohla vo vzdelávaní pokračovať, potrebuje finančnú pomoc. Kto jej pomôže?

 

Anushka

Anushka Dievča, 10 rokov

Anushka je dobrá žiačka. Rada sa učí. Všetci jej učitelia ju chvália. Je jedináčik. Otec rodinu opustil a požiadal o rozvod. Anushka býva s mamou, babkou a maminým hendikepovaným bratom.Mama sa sama stará o rodinu.

Anushka má v škole rada anglický jazyk a keď má čas, rada tancuje. Keď vyrastie, chcela by sa stať policajtkou. Aby mohla na súkromnej škole zotrvať, potrebuje pomoc. Kto jej chce pomôcť?

 

Sahana

Sahana Dievča, 8 rokov

Sahana je polosirota. Jej otec zomrel. Mama sa sama stará o dve deti. Sahana má ešte brata. Rodinná situácia nie je dobrá. Napriek tomu sa Sahana učí veľmi dobre. Veľmi ju baví učiť sa nové veci. Je taktiež dobrá tanečníčka. Je to jej koníček. Jej učitelia Sahanu milujú.

Sahanin najobľúbenejší predmet je miestny jazyk kannada. Rada by sa stala učiteľkou, keď vyrastie, aby mohla vzdelávať iné deti. Kto jej pomôže?

 

Shravya

Shravya Dievča, 8 rokov

Shravya je dobrá žiačka. Miluje tanec. Zúčastňuje sa skoro všetkých školských aktivít. Má veľký smäd po poznaní. Má jedného brata a jednu sestru. Ich otec pracuje ako šofér a mama je žena v domácnosti.

Shravya sa rada učí všetko, no jej najobľúbenejší predmet je angličtina. Jej vysnívaním povolaním je učiteľstvo. Rada by vzdelávala iné deti. Potrebuje však pomoc, aby mohla vo svojom vzdelávaní pokračovať.

Muttu

Muttu Chlapec, 6 rokov

Muttu je šikovný žiak. Je veľmi aktívny. So svojou rodinou žije v slume, ktorý môžu úrady hocikedy zničiť. Otec rodiny pracuje ako nádenný robotník a mama je slúžka. Rodinný zárobok postačuje len na ich stravu. Muttu je jedináčik.

Muttu sa najradšej učí miestny jazyk kannada. Vo voľnom čase si rád kreslí. Sníva o tom, že sa jedného dňa stane hercom. Kto mu pomôže v tom, aby mohol pokračovať vo vzdelávaní?

Shravankumar L

Shravankumar L Chlapec, 8 rokov

Shravankumar je usilovný žiak. Je veľmi aktívny a zhovorčivý. V škole má najradšej matematiku. Jeho koníčkom je indická hra kho-kho. Má jednu mladšiu sestru. Ich mama je žena v domácnosti. Otec sa snaží uživiť rodinu ako opravár áut. Finančná situácia rodiny je však mizivá.

Shravankumar by chcel byť jedného dňa policajtom. Rovnako zmýšľa väčšina chlapcov v jeho veku. Keď bude môcť študovať, budeme môcť sledovať, čím sa jedného dňa nakoniec stane. Kto mu pomôže na ceste za lepším životom?

Anitha

Anitha Dievča, 11 rokov

Anitha aj jej brat Basava majú fyzický hendikep. Obaja sú odkázaný na invalidný vozík. Majú ešte jednu sestru. Tá je zdravá. Anitha sú aj s bratom v domove Nava Jeevana, kde sa im dostáva potrebnej zdravotnej starostlivosti a fyzioterapií.

Ich otec je roľník a mama je nádenná robotníčka. Rodinný príjem je nízky a nestačí pokrývať zvýšené zdravotné náklady rodiny.

Anitha sa rada hrá s kockami. Učenie jej ešte príliš nejde, no rada by sa stala učiteľkou, keď vyrastie. Kto jej chcete pomôcť na ceste za lepším životom?

Areef

Areef Chlapec, 10 rokov

Areef sa narodil so zadným rázštepom stavca. Od bedier dole je necitlivý. Je pripútaný na invalidný vozík. Napriek tomu sa neustále usmieva.

Areef má jedného brata a jednu sestru. Ich otec je krajčír a mama kuchárka. Snažia sa dobre o svoju rodinu postarať, no ich platy sú nedostatočné. Nedokážu svojmu hendikepovanému synovi zabezpečiť potrebnú zdravotnú starostlivosť a vzdelávanie. V domove Nava Jeevana sa Areefovi dostáva všetkej špeciálnej zdravotnej starostlivosti, ktorú potrebuje.

Areef sa rád hrá s loptou. Hoci so štúdiom ešte len začal, sníva o tom, že sa stane lekárom. Pomôžete mu v kráčaní za svojim snom?

detí na stranu
Spolu 23 detí - strana 1 / 2
1 2