Novy Gety Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec bibendum consequat purus quis dictum. Curabitur nulla dolor, auctor ultrices elementum sed, blandit nec tellus.

Kalendár 2018

Kalendár je nepredajný. Dostane ho každý, kto prispeje sumou minimálne 8 eur na zriadenie novej školy.

Triedenie ľudí na kasty spôsobuje v Indii diskrimináciu, ktorú pociťujú už deti. Pod hranicou chudoby tam žije viac ako polovica populácie. Vzdelanie je kľúčom k úspechu. Jeho zabezpečením môžeme zmierniť diskrimináciu chudobných detí a tak prispieť ku zlepšeniu kvality ich životov, ako aj životov ich rodín. Aby sa nám to podarilo, rozhodli sme sa postaviť novú školu a umožniť znevýhodneným deťom prístup ku kvalitnému vzdelávaniu, ktoré by malo byť ich právom.

Váš príspevok bude použitý na zriadenie novej školy v južnej Indii, v štáte Karnataka. Kalendáre boli z režijných prostriedkov o. z. Cesta domov vytlačené v Indii a dobrovoľníkmi prinesené na Slovensko.

Príbehy ľudí sú autentické, ale nesúvisia s fotografiami, ktoré boli nafotené v Indii rôznymi dobrovoľníkmi a poskytnuté bez nároku na honorár.

Ako objednať kalendár:

Napíšte nám na adresu india@cestadomov.sk (alebo zavolajte na číslo 0944/166 044 a môžete si objednať kalendár, ktorým pomôžete.

Uveďte vašu adresu, na ktorú vám kalendár zašleme a uveďte, aký formát kalendáru (na výšku alebo na šírku) si objednávate, prípadne koľko kusov.

Kalendáre sú veľkosti A3, visiace v dvoch formátoch - na výšku a na šírku.

Pošlite váš príspevok na postavenie školy: VÚB banka: SK9302000000002952856753; BIC/SWIFT: SUBASKBX

Príspevok na novú školu označte variabilným symbolom: 201701. Následne vám kalendár zašleme pošou, alebo dohodneme osobné doručenie.

Škola (nielen) pre deti z ulice