Novy Gety Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec bibendum consequat purus quis dictum. Curabitur nulla dolor, auctor ultrices elementum sed, blandit nec tellus.

Nikitha Puttamma Dievča, 15 rokov

Nikitha Puttamma sa učí dobre, jej najobľúbenejší predmet je anglický jazyk. Je to šťastné a priateľské dievča. Rada sa hrá s inými deťmi. Veľmi túži po láske a pozornosti. Absolvovala operáciu oka kvôli sivému zákalu, lebo už takmer na to oko nevidela. V rámci mimoškolských aktivít rada tancuje. Jej koníčkom je čítanie.

Dieťa býva v sirotinci Nava Sanidhya, o ktorom sa viac dočítate na našich stránkach. Medzi jej domáce povinnosti patrí umývanie okien. Po smrti matky ju otec nechal na autobusovej stanici, kde ju našla polícia. Zobrali ju do štátneho sirotinca, odkiaľ putovala do sirotinca Nava Sanidhya, v ktorom žije doteraz.

Ako dospelá by Nikitha Puttamma chcela byť učiteľka. Prosíme o podporu jej štúdia, aby sa jej sen stal realitou. Vzdelanie je pre deti zo sirotinca potrebnejšie viac, ako pre kohokoľvek iného, čo ako chudobného. Im nechýbajú len peniaze, ale aj rodina a zdravie.

  • Ročník: 8
Mesačný príspevok: 35,00 €
Ročne: 420,00 €
Var. symbol: 3001
V prípade, že chcete podporiť toto dieťa v jeho štúdiu, vyplňte on-line prihlášku
alebo napíšte email na
alebo nás kontaktuje na tel. č. +421 944 166 044.